Макарони допоможуть жінкам схуднути, але не всім

Макарони багато хто не їсть через те, що вони негативно впливають на фігуру. Особливо це стосується жінок, кожен зайвий сантиметр на талії для яких стає стресом. Однак, як з'ясували американські вчені, жінкам якраз можна їсти макарони і не товстіти, а от чоловікам слід бути більш стриманими у смакових перевагах.

Макарони допоможуть жінкам схуднути, але не всім - today.ua

За словами вчених, дорослі і діти, які вживають макаронні вироби, отримують більше необхідних поживних речовин, а також в цілому харчуються якісніше. Що стосується жінок, то тим кому від 19 до 50 років, можна не боятися з'їсти кілька порцій спагетті, лазаньї або равіолі в тиждень. Представникам цієї вікової категорії паста навіть може допомогти зменшити об'єм талії, вагу і нормалізувати показники ІМТ (індекс маси тіла). Макарони допоможуть жінкам схуднути, але не всім Крім того, паста створює хороші умови для засвоєння фруктів і овочів, нежирного м'яса, бобових і риби. Дієти з присутністю пасти більш ефективні, ніж голодування. У пшениці містяться такі необхідні елементи, як магній, залізо, харчові волокна і фолієва кислота. Багатий клітковиною продукт сприяє виведенню з організму токсинів і солей важких металів.

У чоловіків справи йдуть інакше. Вони на макаронах не схуднуть, але якщо порції не будуть занадто великими, то і не наберуть зайвого. Головне, обирати макаронні вироби з твердих сортів пшениці. Жир в макаронах цього сорту ненасичений. Він швидко розщеплюється і навіть є корисним для нашої шкіри.

Раніше повідомлялося, скільки вершкового масла можна з'їдати в день без шкоди для здоров'я.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua