Скільки вершкового масла можна їсти без шкоди для здоров'я: порада чоловікам та жінкам

Вершкове масло містить у своєму складі вітаміни А, В, С, D, E і К, а також жирні кислоти Омега-3 і Омега-6. Користь цього продукту явно недооцінена. Багато хто не їсть масло, вважаючи його жирним та калорійним, проте це не ті жири, від яких потрібно відмовлятися.

Скільки вершкового масла можна їсти без шкоди для здоров'я: порада чоловікам та жінкам - today.ua

Вершкове масло користо вживати для здоров'я і краси волосся та шкіри. Воно зменшує шкідливий вплив продуктів, які безпосередньо підвищують холестерин у крові та корисне для роботи ШКТ. Молочні жири у складі масла допомагають клітинам мозку оновлюватися, прискорюють розумові процеси і підвищують увагу. Якщо у вас розумова робота, то цей продукт в раціоні просто незамінний.

Щоб не переживати про кількість жирів, які надійдуть в ваш організм разом з вершковим маслом, потрібно знати, яку кількість продукту безпечно вживати для здоров'я. Про це розповіла дієтолог Юлія Поворознюк. За словами медика, 20 грам вершкового масла для жінок і 30 грам для чоловіків - це добова доза насичених жирів. Але якщо, крім цього, ви їсте протягом дня сало і жирне м'ясо, тоді вершкового масла потрібно з'їдати менше.

Скільки вершкового масла можна їсти без шкоди для здоров'я: порада чоловікам та жінкам

Обирати потрібно масло 82% жирності, або топлене масло, що має 90% жирності. Дієтолог радить заради максимальної корисні розділити вживання масла на три прийоми протягом дня: на сніданок можна додавати масло в кашу, в обід з'їдати бутерброд, а на вечерю вершкове масло можна додати в яєчню.

Раніше повідомлялося, який продукт вважається найбільш шкідливим для здоров'я нирок.

ДЖЕРЕЛОukraina24.segodnya.ua