Карантин в Україні: Ляшко розповів, що зміниться в лікарнях з 1 листопада

Автор: Лобанова Єлизавета

Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив про можливість введення нових карантинних обмежень у разі виявлення 15 тис. нових випадків захворювання COVID-19 на добу. Такий сценарій ще місяць тому виглядав малоймовірним, але з урахуванням сьогоднішньої ситуації в країні, коли щодня фіксується 6000 - 7000 нових хворих, вже на початку листопада добові показники можуть стати рекордними.

Карантин в Україні: Ляшко розповів, що зміниться в лікарнях з 1 листопада - today.ua

"Цифра є - 15 тис. хворих на добу. Після цього будемо говорити про наші плани на найближчий період. У той же час ми не говоримо, що вже завтра будемо щось вводити. 15 тис. хворих на добу - це у нас ще є запас міцності, який дозволить відреагувати без колапсу для системи охорони здоров'я ", - сказав Ляшко в ході вебінару" Локдаун 2.0 для рітейлу: чи буде і хто витримає? ".

Санітарний лікар зазначив, що під цифрою 15 000 на добу мається на увазі розподіл хворих по всій території країни в рівних пропорціях. Не виключено, що в якихось регіонах захворюваність може бути нижчою.

"Ця цифра прорахована. Зараз ми її не публікуємо, так як чекаємо 1 листопада, коли на місцях повинні бути використані субвенції, і  підведуть кисень до більшості ліжок. Після цього потужності системи охорони здоров'я повинні змінитися", - додав Ляшко.

Популярні зараз

В Україні громадян позбавлятимуть права на житло за спрощеною процедурою

В Україні очікуються звільнення та підвищення зарплат, — Нацбанк

Українських біженців у Німеччині закликали виїхати до Польщі: в країні виник гострий дефіцит місць

Китай може захопити Місяць та оголосити його своєю територією, - NASA

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Таким чином, з 1 листопада в лікарнях збільшиться кількість обладнаних місць для хворих коронавірусом. На сьогоднішній день для хворих на COVID-19 відведено близько 52 тис. kіжок, з них 17 тис. pабезпечені киснево. підтримкою. Щоб бути готовими до більшої кількості хворих, потужності потрібно наростити вдвічі, заявив Віктор Ляшко.

Нагадаємо, в Україні за останню добу зафіксовано рекордні показники за кількістю смертей від COVID-19.