Каву не тільки не бажано пити на голодний шлунок, але також цим напоєм не рекомендується запивати жирну їжу. Дієтологи розповіли, які саме продукти не можна поєднувати з кавою, щоб не спровокувати проблеми зі здоров'ям та розвиток діабету.
Якщо запивати кавою жирну їжу, то це посприяє різкому зростання рівня цукру в крові. Це стосується всіх людей, не кажучи вже про тих, у кого є проблеми з цукром. Якщо запити гамбургер або піцу кавою, то рівень цукру в організмі підвищиться вдвічі. Зловживаючи такими перекусами, можна заробити собі діабет, застерігають медики.
Експерименти показали, що при вживанні жирної їжі рівень цукру підскакує на 32% протягом вже декількох годин. Якщо протягом п'яти годин випити дві чашки кави, цукор в крові підвищиться на 65%. Це пояснюється тим, що насичені жири заважають організму нормально засвоювати глюкозу, а при вживанні напоїв з кофеїном цей ефект лише посилюється.
У багатьох назріло питання: коли ж можна пити каву? Найкраще пити каву не до, а після їжі - в середньому через годину після прийому їжі.
Популярні зараз
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Якщо ви п'єте каву відразу після їжі, ви розбавляєте концентрацію шлункового соку. Неперетравлена їжа під впливом кави проходить далі по шлунково-кишковому тракту, викликаючи тяжкість і здуття в животі. Кофеїн і хлорогенова кислота дратують стінки шлунка в той період, коли травний процес ще не запустився. А ось через годину після їжі випити каву буде оптимально. Їжа як раз перетравиться, і додаткове вироблення шлункового соку не завадить.
Раніше повідомлялося, як приготувати каву з сіллю, щоб прибрати гіркоту напою.