Зелений чай допоможе вилікуватися від коронавіруса і грипу

Зелений чай може допомогти в лікування коронавіруса. До такого висновку дійшли німецькі вчені Ульмського університету, які досліджували вплив цього напою на організм людини, хворої на респіраторні захворювання. На початковій стадії речовини, що містяться в зеленому чаї, здатні придушити віруси в області носоглотки, оскільки володіють дезинфікуючими властивостями.

Зелений чай допоможе вилікуватися від коронавіруса і грипу - today.ua

Противірусну дію має також натуральний сік чорноплідної горобини і граната. Якщо промивати цими соками і зеленим чаєм носоглотку вже на запущеній стадії захворювання, то можна пом'якшити симптоми, запобігти поширенню вірусу по дихальних шляхах, і скоротити ризик передачі вірусу іншій людині. Зелений чай допоможе вилікуватися від коронавіруса і грипу За словами вчених, чорноплідна горобина на 97% пригнічує активність коронавіруса, а сік граната і зелений чай - на 80%.

Натуральні соки і зелений чай створюють кисле середовище в організмі і містять рослинні поліфеноли, які і негативно впливають на вірус, відзначають вчені.

Якщо ви хворі коронавірусом, то у вашому раціоні харчування обов'язково повинні бути наповнені жирами продукти. Заправляйте салати оливковою олією, їжте м'ясні бульйони і відмовтеся від шоколаду.

Раніше повідомлялося, які штами коронавіруса присутні в Україні, через що люди заражаються по кілька разів поспіль.

ДЖЕРЕЛОevo-rus.com