Які три продукти допоможуть подолати втому і наповнитися енергією

Причин для втоми може бути багато, і способів відновити свою енергію існує також чимало. Виснаження організму може бути викликано психологічними, фізичними та іншими причинами. Джерел стресу в наш час достатньо, тому обов'язково потрібно мати свій власний метод відновлення сил і енергії. Для когось це спорт, сон, а хтось відновляє сили заняттям улюбленим хобі, медитацією і смачною їжею.

Які три продукти допоможуть подолати втому і наповнитися енергією - today.ua

Доктор Джон Нолан-Нейлан розповів, як ефективно боротися з втомою, і які продукти в цьому зможуть допомогти.

Зелений чай

Якщо кава діє на організм більш агресивно і може порушити сон, то в зеленому чаї не містить стільки кофеїну, як у каві, але міститься достатньо цієї речовини для того, щоб підвищити вашу увагу і знизити стомлюваність. А все за рахунок присутності в зеленому чаї амінокислоти L-теаніна. Ця амінокислота не тільки заспокоює, але і покращує якість сну. Чашечка зеленого чаю вранці добре вас підбадьорить, а після обіду - налаштує на сон.

Які три продукти допоможуть подолати втому і наповнитися енергією

Женьшень

Ця рослина має потужну енергетичну дію на організм. За словами Джона Нолана-Нейлана, женьшень покращує ваше самопочуття, допомагає боротися з втомою і підвищує рівень енергії. Як адаптоген, він підтримує і врівноважує гормони стресу, нейротрансмітери й інші хімічні речовини, що виробляються вашим організмом. Тому якщо ви відчуваєте себе виснаженими, тоді настоянка женьшеню, або чай з женьшенем допоможуть вам відновити сили.

Ківі

У ківі міститься велика кількість магнію, який підвищує рівень енергії. За даними Університету Отаго, вживання двох ківі на день може поліпшити настрій і підвищити рівень енергії. Можете змішати ківі з іншими фруктами і зробити смузі. Ефект в будь-якому випадку буде!

Раніше повідомлялося, які осінні овочі і фрукти зміцнять імунітет і захистять від вірусів.

ДЖЕРЕЛОglavred.info