Які продукти негативно впливають на стан шкіри: вчені склали рейтинг

Проблеми зі шкірою турбують як жінок, так і чоловіків. Акне, гормональні висипання, лущення, сухість ... Причин цих симптомів може бути безліч. Але ні в одному з варіантів не варто виключати, що стан шкіри міг погіршитися через неправильне харчування. Медики склали перелік основних продуктів, які впливають на стан і колір нашої шкіри.

Які продукти негативно впливають на стан шкіри: вчені склали рейтинг - today.ua

Цукор

Цукор позбавляє шкіру її натурального зволожувача - гіалуронової кислоти, а також уповільнює вироблення колагену в організмі. Крім того, цукровмісні продукти провокують появу на шкіри стафілококової інфекції. Доведено, що у ласунів швидше старіє шкіра і з'являються зморшки. Теж саме стосується і целюліту.

Кава

Йдеться не про шкоду однієї-двох чашок кави на день, а про надмірне зловживання напоєм. Через надлишок кави в організмі підвищується рівень гормону стресу - кортизолу. До того ж кава має сечогінний ефект, що веде до зневоднення, і шкіра втрачає свою пружність і еластичність.

Алкоголь

Алкоголь у великих кількостях також веде до зневоднення організму, що позначається на стані шкіри. Зловживання алкоголем призводить до ранньої появи зморшок, висипань, і лущення на шкірі.

Молочна продукція

Молоко, яке виробляється на підприємствах у наш час, не містить у собі ніяких корисних речовин. Крім того, у людей середнього та старшого віку молочні продукти погано засвоюються організмом та провокують проблеми з кишечником та висипання на шкірі.Які продукти негативно впливають на стан шкіри: вчені склали рейтинг

Смажена їжа

При високих температурах рослинна олія, на який ми смажимо, окислюється і виділяє токсичні речовини. Вони для нашого організму вкрай шкідливі. Жири уповільнюють кровообіг, через це можуть забиватися пори і утворюватися вугрі.

Раніше вчені назвали продукт, який при частому вживання викликає болі у спині.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua