Які продукти і напої руйнують печінку

Деякі продукти харчування більше за інших наносять удар нашій печінці, через що страждають і всі інші органи. Лікар Олександр М'ясников розповів, як можна отримати цироз печінки за допомогою напоїв і окремих продуктів, якщо їх кількість в раціоні буде вищою за норму.

Які продукти і напої руйнують печінку - today.ua

Наприклад, печінку чоловіків зруйнують 200 грамів горілки, випитих протягом тижня. Для жіночої печінки критичними стануть всього 140 грамів цього напою.

Солодкі булочки, котлети, пельмені та ковбаса також ведуть до серйозної жирової інфільтрації печінки і провокують розвиток неалкогольного стеатогепатоза.

Згідно зі статистикою, щороку від гепатиту С і В вмирають близько 1,2 мільйонів осіб у всьому світуі. Причиною захворювання часто стає саме неправильне харчування, зокрема, переїдання. Які продукти і напої руйнують печінку За словами медика, печінкова недостатність може стати причиною довгої і болісної смерті. Щоб цього уникнути, потрібно відмовитися від шкідливої їжі і вживати мінімум алкоголю. Відновити здоров'я печінки буде вкрай складно. Тому краще ставитися дбайливо до цього органу, так як сучасна екологія і продукти і так не дають печінці відчувати себе абсолютно здоровою. Найкращою допомогою буде дотримання правил здорового способу життя.

Раніше дієтологи назвали оптимальний розмір порцій, який необхідно дотримуватися під час схуднення.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua