Як боротися з сухістю губ взимку: б'юті-експерт розповіла, чому не допомагає гігієнічна помада

Проблема обвітрених, потрісканих губ дуже часто з'являється з приходом холодів. Косметолог розповіла, чому з цією проблемою не справляється гігієнічна помада і що насправді допоможе.

Як боротися з сухістю губ взимку: б'юті-експерт розповіла, чому не допомагає гігієнічна помада - today.ua

Косметолог Ольга Петруніна поділилася з дівчатами корисняком, як боротися з сухістю губ взимку.

Найголовніша помилка - використовувати гігієнічну помаду кілька разів на день, щоб зволожити губи. Насправді даний продукт не створений для лікування проблеми сухості губ, а являє собою захист від морозу, вітру і сонця - тобто запобігає ураженню шкіри. Як боротися з сухістю губ взимку: б'юті-експерт розповіла, чому не допомагає гігієнічна помада В результаті частого використання гігієнічної помади губи ще більше сохнуть від зневоднення і ситуація погіршується.

Як же тоді бути? Придбати спеціальні засоби - маску, бальзам або патчі. Дані б'юті-продукти допомагають зволожити та наситити губи, зменшити лущення і навіть запобігти старінню. Як боротися з сухістю губ взимку: б'юті-експерт розповіла, чому не допомагає гігієнічна помада Краще віддавати перевагу засобам з гіалуроновою кислотою. Це допоможе поліпшити стан губ, зробити шкіру рівною. І як результат губи будуть виглядати здоровими, а помада красиво лягатиме.

Підбиваючи підсумки

Використовувати гігієнічну помаду необхідно як захист - перед виходом на вулицю або перед басейном. Як боротися з сухістю губ взимку: б'юті-експерт розповіла, чому не допомагає гігієнічна помада Для лікування губ - спеціальні засоби. До речі, необов'язково купувати особливий крем, можна використовувати вже наявний в арсеналі продукт для шкіри навколо повік.

Нагадаємо, дієтолог назвав три "теплих" продукти для схуднення, які допомагають в боротьбі із зайвою вагою.

ДЖЕРЕЛОinstagram.com