Вода в пляшках небезпечна для здоров'я: вчені виявили серйозну проблему

Воду в пляшках багато людей вважають найбезпечнішою для здоров'я. Однак, вчені з'ясували, що це не так. Давайте дізнаємося, в чому небезпека бутильованої води, і яка речовина в ній підвищує ризик розвитку раку.

Вода в пляшках небезпечна для здоров'я: вчені виявили серйозну проблему - today.ua

Проаналізувавши 259 видів бутильованої води з усього світу, вчені виявили в 93% досліджуваних зразках мікропластик. Наскільки згубно ця речовина впливає на здоров'я людини сказати складно, але дослідження на тваринах показали негативні наслідки.

Результати дослідження, опубліковані в жовтні 2018 року в журналі Water Research, показали, що до складу пластмаси для пляшок входять фталати - речовини, які можуть бути пов'язані з підвищеним ризиком раку. Крім того, можливий вплив фталатів на гормон естроген. Його високий рівень збільшує вироблення білка плазми крові, що в свою чергу може впливати на підвищення тиску. Вода в пляшках небезпечна для здоров'я: вчені виявили серйозну проблему Ряд інших досліджень говорить про те, що зберігати воду в пластиці можна, але не дуже довго. Тоді вона не встигає увібрати в себе шкідливі речовини. Інше питання - це забруднення пластмасовою тарою планети. Викинуті пляшки завдають непоправної шкоди навколишньому середовищу. Тому тільки вам обирати, з чого пити воду. У всьому світі стало тенденцією добровільно відмовлятися від бутильованої води і переходити на фільтровану воду в пляшках багаторазового використання.

Раніше повідомлялося, яким чином макарони допоможуть жінкам схуднути, і чому чоловікам цей продукт їсти небезпечно.

ДЖЕРЕЛОvesti-ua.net