Вчені назвали спецію, яка захищає від раку і передчасної смерті

Перець чилі - унікальна спеція, яка знижує ризик смерті від серцево-судинних захворювань, рятує від раку і збільшує тривалість життя. До такого висновку дійшли вчені Американської кардіологічної асоціації, провівши спеціальні дослідження.

Вчені назвали спецію, яка захищає від раку і передчасної смерті - today.ua

Перець чилі володіє протизапальною, антиоксидантною, протипухлинною дією і регулює рівень глюкози в крові завдяки капсаїцину - компоненту, який і робить перець гострим.

Капсаїцин, зокрема, пригнічує ріст декількох типів раку, в тому числі меланоми і холангіосаркоми (різновиди раку печінки). Також не виключено, що капсаїцин в поєднанні з іншими засобами хіміотерапії в майбутньому можна буде використовувати для лікування різних типів раку легенів.

Вчені проаналізували 4 729 досліджень з п'яти провідних світових баз даних охорони здоров'я і вивчили записи про здоров'я і харчування більш ніж 570 тисяч осіб з США, Італії, Китаю та Ірану, щоб довести, що перець чилі впливає на смертність від серцево-судинних та інших захворювань. Вчені назвали спецію, яка захищає від раку і передчасної смерті Як з'ясувалося, споживання перцю чилі знижує смертність від серцево-судинних захворювань на 26%, від раку - на 23%, від інших хвороб - на 25%.

Раніше повідомлялося, як правильно пити зелений чай для очищення організму і нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua