Вчені назвали продукт, який викликає болі у спині

Болі в спині не завжди пов'язані з сильними фізичними навантаженнями. Дуже багато залежить від харчування. За словами медиків, звичайна рослинна олія може викликати дискомфорт у спині, так як містить багато Омега-6 кислот.

Вчені назвали продукт, який викликає болі у спині - today.ua

Більшість людей в певний період життя трубують болі у спині. Іноді це пов'язано з віком, але й у молодих людей, які найчастіше ведуть малорухливий спосіб життя, часто болить спина. Теж саме стосується вагітних жінок і людей з хронічними захворюваннями опорно-рухового апарату. Не всі знають про те, що вживаючи велику кількість рослинної олії, можна ще більше погіршити свій стан. До такого висновку прийшов хіропрактик клініки хребта Техасу доктор Кевін Бартон.

Справа в тому, що рослинна олія, за словами медика, багата Омега-6 жирними кислотами. Якщо продукти, які ви споживаєте, насичені Омега-6 більше, ніж Омега-3, вони можуть провокувати запалення. Цей процес є найчастіше причиною болей у спині. Саме тому, якщо ви відчуваєте дискомфорт у спині, то дуже важливо дотримуватися здорової дієти. Більшість овочів містять велику кількість Омега-6 жирних кислот. Якщо ви їсте одні овочі, але не їсте м'ясо і рибу, то відповідно, Омега-6 в вашому організмі буде більше, ніж Омега-3. Вчені назвали продукт, який викликає болі у спині Щоб знизити ймовірність виникнення болю в спині, медики рекомендують замінити рослинну олію оливковою, а також додади в раціон антиоксиданти, наприклад, зелений чай. Напій допоможе прибрати запалення, що вам якраз і необхідно.

Раніше повідомлялося, які продукти категорично не можна запивати кавою, щоб не спровокувати діабет.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua