Вчені назвали небезпечні симптоми інфаркту у жінок

Інфаркти за статистикою частіше трапляються у жінок, ніж у чоловіків. Причини серцевих нападів також бувають різні. Якщо у жінок найбільш часто інфаркт настає після закупорки коронарної артерії, то у чоловіків - після закупорки основних артерій. Є ще один незвичайний симптом, який говорить про наближення інфаркту, і стосується він, як правило, жінок.

Вчені назвали небезпечні симптоми інфаркту у жінок - today.ua

Серцеві напади найчастіше раптові і супроводжуються сильним болем у грудях. За словами медиків, велика кількість інфарктів починається симптомами, які люди зазвичай не асоціюють з цим захворюванням. Пацієнти починають скаржитися на сильну втому, нудоту, слабкість. На перший погляд людина може подумати, що у неї звичайне ГРВІ, але через пару годин її долає серцевий напад.

Жінки частіше відчувають такі неочевидні ознаки серцевого нападу. У чоловіків інфаркт наступає не так раптово.

Стан пацієнта при інфаркті міокарда включає сильний тиск в грудях, що переростає в сильний біль, і відчуття паніки. Але трапляється і таке, що люди не відчувають ніякого болю в грудях, і не звертаються за допомогою. Слабкість і нудоту вони пов'язують, наприклад, з хворобами кишечника. І тільки через деякий час кардіограма показує, що їх серце перенесло інфаркт. Вчені назвали небезпечні симптоми інфаркту у жінок Медики радять у разі появи нетипових симптомів в організмі звертатися за допомогою до лікарів.

Раніше повідомлялося, який препарат здатний знизити ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань на 20-40%.

ДЖЕРЕЛОclutch.ua