В Україні суворо посилюють карантин через COVID-19

Статистика по коронавірусу в Україні за останній тиждень стала рекордною за весь період епідемії. На фоні різкого погіршення епідеміологічних показників уряд затвердив перелік заходів, які будуть прийняті по відношенню до громадян. Багато з них не ставляться серйозно до того, що відбувається, поки самі, або їхні близькі не зіткнуться з СOVID-19. У зв'язку з цим з наступного тижня в країні відбудеться ряд змін.

В Україні суворо посилюють карантин через COVID-19 - today.ua

C 12 жовтня всі ВНЗ переведуть на дистанційне навчання, як мінімум на два тижні, а школярів відправлять на канікули. Заради створення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу під час підготовки та проведення місцевих виборів, дітей та вчителів попросили піти на канікули раніше звичайного. З листопада школи можуть відправити на карантин і перевести учнів на дистанційну освіту, адже за прогнозами МОЗ, в листопаді щодня будуть хворіти коронавірусом до 12 тисяч осіб.

Масові заходи влада всіляко обмежуватиме. Держоргани вже видали внутрішні розпорядження по відомствах на тему "більше трьох не збиратися". Зі святкуваннями днів народжень, проведенням корпоративів та інших "посиділок" українцям рекомендують настійно почекати. При цьому, про скасування виборів 25 жовтня влада не говорить.

Розважальні заклади та ресторани працюватимуть до 22:00. З урахуванням того, що більшість населених пунктів країни вже віднесені до "помаранчевої" зоні, то таке обмеження діє вже давно.В Україні суворо посилюють карантин через COVID-19 Також у Верховній Раді розглянуть законопроект про посилення відповідальності за відсутність масок у громадських місцях. Штрафувати будуть і тих, хто не носить маски, і тих, хто не стежить за дотриманням масочного режиму.

Крім того, з понеділка, 12 жовтня, в Україні почне діяти нове карантинне зонування. У "червоній" зоні залишаться Суми і Канів, Київ перейде в "помаранчеву" зону.

Раніше повідомлялося, як здати безкоштовно ПЛР-тест на коронавірус в приватній лабораторії.

ДЖЕРЕЛОstrana.ua