В Україні прогнозується до 40 000 хворих COVID-19 на добу: екс-заступник глави МОЗ зробив заяву

Екс-заступник міністра охорони здоров'я Павло Ковтонюк вважає, що знизити захворюваність коронавірусом в Україні допоможе повний локдаун терміном на місяць. Експерт вважає марним введення "помаранчевої" карантинної зони, так як в "помаранчевій" зоні серйозних обмежень як таких немає, крім носіння масок.

В Україні прогнозується до 40 000 хворих COVID-19 на добу: екс-заступник глави МОЗ зробив заяву - today.ua

"Ми вважаємо, що Україні потрібно ввести на обмежений час повний локдаун терміном на один місяць. Це потрібно зробити негайно ", - сказав екс-заступник глави МОЗ.

За словами Ковтонюка, через місяць можна почати повертатися до моделі адаптивного карантину в регіонах, а поки потрібно вводити жорсткі заходи.

Колишній чиновник прогнозує, що якщо зараз не ввести локдаун, то крива захворюваності різко піде вгору, і досить швидко в січні може бути досягнутий показник в 20 тис. хворих на добу, а в лютому це може бути вже 40 тисяч. Такого навантаження українські лікарні не витримають. В Україні прогнозується до 40 000 хворих COVID-19 на добу: екс-заступник глави МОЗ зробив заяву Ковтонюк зазначив, що введення карантину на новорічні свята створить ризики того, що "ми можемо просто до цього моменту не дійти, а вже до 4 січня система лікарень може досягти критичного навантаження".

Як відомо, в Україні скасували карантин вихідного дня і тимчасово повернули обмеження "помаранчевої" зони на території всієї країни.

ДЖЕРЕЛОglavred.info