Україну накриють нові магнітні бурі: названі небезпечні дати

У кінці вересня українці відчувають на собі справжній геомагнітний ураган, який розпочався 25 вересня і триватиме ще до 30 вересня. Магнітні бурі у вересні 2020 відбуваються рідко, але в цьому році ситуація загострилася як ніколи. Тому всі, хто зараз відчуває слабкість, апатію і погано спить ночами, опинилися під впливом геомагнітних коливань.

Україну накриють нові магнітні бурі: названі небезпечні дати - today.ua

За прогнозом вчених лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, 28, 29 і 30 вересня 2020 року на Землі очікуються слабкі магнітні бурі рівня G1. У понеділок, 28 вересня, буря триватиме півдня, заспокоївшись остаточно тільки о 17:00.

У вівторок, 29 вересня, магнітна буря такої ж сили почнеться між 03:00 і 06:00 годинами ранку і припиниться після опівдня.

У середу, 30 вересня, геомагнітний вплив почнеться ще до півночі, а завершиться після опівдня.

Наступна хвиля магнітних бурь накриє Землю в кінці жовтня - 21, 22 і 23 числа. Вони також будуть несильними і досягнуть рівня G1. У ці непрості періоди під особливо сильним ударом опиняться люди з розладами серцево-судинної і нервової систем.Україну накриють нові магнітні бурі: названі небезпечні дати Мінімізувати ризики і знизити сприйнятливість організму до магнітних бурь можна шляхом зниження фізичних навантажень, униканням стресових ситуацій, правильним харчуванням і частими прогулянками на свіжому повітрі. Людям з проблемами зі здоров'ям слід тримати при собі всі необхідні ліки. Медики рекомендують пити більше води і заспокійливих настоїв. А ось чай, кава, алкоголь і важка жирна їжа в ці дні знаходяться під суворою забороною.

Раніше повідомлялося, які області України на цьому тижні заллє дощами, а в яких регіонах буде без опадів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel.com