У МОЗ склали графік вакцинації українців від коронавіруса

Автор: Лобанова Єлизавета

У той час як у Великобританії запустили процес вакцинації населення від коронавіруса, в Україні вже склали попередні графіки вакцинації українців. У МОЗ повідомили, що вакцинувати населення будуть в три етапи, і першими щеплення зроблять людям, які входять до груп ризику. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, масова вакцинація від коронавіруса почнеться в Україні не раніше середини 2021 року.

У МОЗ склали графік вакцинації українців від коронавіруса - today.ua

Пріоритетними групами населення, яких вакцинують першими, Степанов назвав людей з груп ризику. Це медичні працівники, працівники освіти і співробітники поліції. На думку Степанова, обов'язкова вакцинація також повинна торкнутися ще двох груп ризику: за віком та станом здоров'я. Це люди старше 60 років і люди, які мають супутні захворювання.

Напередодні, 7 грудня, Володимир Зеленський заявив про підготовку до проведення масової вакцинації українців від коронавіруса. У той же ж час в ВООЗ вважають примусову вакцинацію неправильним шляхом. Переконувати людей в корисності вакцинації було б куди продуктивніше, ніж змушувати населення прививатися в обов'язковому порядку, вважають у Всесвітній організації.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

З урахуванням того, скільки медичних препаратів в Україні підробляють, в Україні хочуть ввести кримінальну відповідальність за підробку вакцини від COVID-19. Українців закликали ні в якому разі не купувати вакцину від коронавіруса в інтернеті. В аптеках вакцина також продаватися не буде, препарат буде в наявності тільки в лікарнях.

Популярні зараз

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні злетіли ціни на землю: скільки коштує гектар

Верховна Рада ухвалила важливий закон, що стосується права громадян на землю

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко розповів, кого будуть безкоштовно вакцинувати від коронавіруса в Україні.