ТОП-5 продуктів, які висмоктують з організму енергію

Після вживання деяких продуктів харчування ми відчуваємо приплив сил і бадьорості, а іноді після їжі виникає відчуття втоми. На це є свої причини. Давайте дізнаємося, через що ми відчуваємо втому після прийому їжі, і від яких продуктів краще відмовитися, щоб не засипати на робочому місці і не перетвориться в млявий "овоч".

ТОП-5 продуктів, які висмоктують з організму енергію - today.ua

Алкоголь

Після надмірного вживання алкоголю ви відчуєте, що енергія вас залишає і сил більше немає. Втома, нездужання, апатія ... Це тільки деякі ознаки того, що з пивом і коктейлями слід закінчувати, навіть якщо ви дозволяєте собі розслабитися лише на вихідних.

Цукор

Цукор підвищує рівень глюкози в крові і провокує короткочасний приплив енергії. Але через короткий час вам знову хочеться поповнити запаси солодкого, тому що різко відчуєте втому. Ось чому вам завжди бракує однієї пляшки газованої солодкої води. В 1 л напою міститься до 12 ч.л. цукру, що просто вбивчо для організму.ТОП-5 продуктів, які висмоктують з організму енергію

Фастфуд

Бургери і хот-доги неначе висмоктують з вас всю енергію і виснажують організм. Після такої їжі дуже хилить до сну, і якщо ви захочете поспати - не дивуйтеся. "Порожні калорії" містять мало поживних речовин і багато жирів, які витісняють все корисне і "заволодівають" вашим організмом.

Кава

Кава, як і цукор, підвищує рівень енергії, але ненадовго. При надлишку кави запаси енергії дуже швидко тануть, а випивати більше 2 чашок кави на день уже й не так корисно для здоров'я.

Смажена їжа та вуглеводи

Процес перетравлення жирної їжі забирає у організму всі ресурси. Після смачного обіду зі смаженою курочкою і картоплею ви різко захочете спати, адже протягом наступної години ваш організм тільки і буде робити, що перетравлювати обід. Теж саме стосується і вуглеводів. Вуглеводна дієта провокує постійну слабкість і втому.

Раніше повідомлялося, які продукти харчування продовжують наше життя.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua