Життя без інфаркту та інсульту: вчені назвали простий препарат, які знижує ризик майже вполовину

Серцево-судинні захворювання (ССЗ), що призводять до інфаркту та інсульту, за статистикою посідають перше місце в світі серед причин смертності. А тим часом, цих захворювань можна було б уникнути або, принаймні, віддалити їхніх наступ, якби люди дотримувалися лікарських рекомендацій і вживали ліки, здатні уповільнити розвиток серцево-судинних патологій.

Життя без інфаркту та інсульту: вчені назвали простий препарат, які знижує ризик майже вполовину - today.ua

Науковий журнал Science Tech Daily опублікував результати досліджень, в яких брали участь люди, які ще не мали інфаркту або інсульту, проте мають ризик їх дістати. Виявилося, що звичайний аспірин здатний знизити ймовірність розвитку ССЗ на 20-40%. Життя без інфаркту та інсульту: вчені назвали простий препарат, які знижує ризик майже вполовину Крім того, медики дослідили вплив іншого препарату, що застосовується для зниження артеріального тиску - поліпілла. Цей препарат, що знижує концентрацію ліпопротеїнів низької щільності, які засмічують судини, дозволяє дуже ефективно боротися з ССЗ на випередження.

Так ось, вченими було доведено, що поєднання аспірину і поліпілла зменшує ризик розвитку ССЗ майже вполовину. Очевидно недаремно комбінацію цих препаратів уже розглядають як потенційне щеплення, яке можна буде робити людям, що мають схильність до виникнення серцево-судинних захворювань.

Нагадаємо, вчені розповіли, що для профілактики онкозахворювань потрібно обов'язково вживати в їжу продукти, які містять гормон мелатонін. А головне - повноцінно відсипатися і відпочивати, особливо в холодну пору року.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua