Японські вчені повідомили, хто володіє найсильнішим імунітетом до коронавірусу

Японські вчені з університету Йокогами повідомили, хто має імунітет до коронавірусу, і в кого він найсильніший. Дослідники вивчили постковідний досвід 376 людей, які перехворіли на коронавірус із лютого по травень поточного року. У дослідженні брали участь пацієнти віком від 20 до 70 років обох статей і з різним перебігом хвороби. Єдине, що їх об'єднувало - це перенесена коронавірусна інфекція.

Японські вчені повідомили, хто володіє найсильнішим імунітетом до коронавірусу - today.ua

Вчені з'ясували, що антитіла до коронавірусу в організмі людини зберігаються щонайменше півроку. Є вони і в тих пацієнтів, які перехворіли більш ніж півроку тому, однак їх менше. При цьому можна сказати майже достовірно, що у перехворілих на COVID-19 є імунітет до цього захворювання і тримається він мінімум півроку.

Японські вчені повідомили, хто володіє найсильнішим імунітетом до коронавірусу Відповідно до отриманих ними результатів, антитіла присутні в організмі 97% людей, які перехворіли на коронавірус у безсимптомній формі або зі слабкими симптомами, а також у 100% людей, в яких перебіг захворювання був у важкій або середній формі. Причому, найбільша їхня концентрація спостерігається в людей, які перехворіли важко.

Вчені вважають, що це стане хорошою звісткою для розробників вакцин від коронавірусу. Вони також мають намір надалі повторити дослідження  цих пацієнтів ще через півроку, тобто, фактично через рік після того, як вони перенесли хворобу.

Нагадаємо, вчені з США з'ясували, які продукти блокують розмноження коронавірусу. Виявилося, що всі вони цілком доступні і українцям. Заслін на шляху COVID-19 можуть поставити виноград, чорний шоколад, а також какао і зелений чай.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua