І коронавірусу не треба: 11-річна дівчинка із США потрапила в лікарню після поцілунків з жабами

Неприємна історія сталася з 11-річною американською дівчинкою зі штату Алабама. Юне створіння потрапило в лікарню після того, як перецілувало сотні жаб. Як з'ясувалося, дівчинка була захоплена пошуками зачарованого принца, повідомляє портал planetanovosti.

І коронавірусу не треба: 11-річна дівчинка із США потрапила в лікарню після поцілунків з жабами - today.ua

Незважаючи на свій 11-річний вік, дівчинка усе ще вірила в казки. Згідно з однією з них в тілі жаби змушений жити зачарований принц. Позбавити його злих чар можна, лише поцілувавши жабу. Ось дівчинка і почала, у пошуках принца, цілувати усіх жаб підряд.

Причому, як зізналася юна шукачка блакитної крові, вона цілувала жаб "по-французьки", вставляючи їм у рот свій язик (очевидно, дівчинка полюбляє дивитися не лише казки, - авт.). Через такі вправи все обличчя дівчинки, а також горло, язик і навіть трахея вкрилися висипами. У дитини з'явилися проблеми з диханням. Невідомо, чим би все скінчилося, якби дівчинка не розповіла про своє дивне захоплення.

І коронавірусу не треба: 11-річна дівчинка із США потрапила в лікарню після поцілунків з жабами Виявляється, на шкірі жаб є отруйні речовини, які називають буфотоксинами. От саме  такі отрути і потрапили в організм дитини.

Доктор Роуз Паттерсон з Південного баптистського медичного центру, в якому виходжували юну пацієнтку, розповіла, що контакт із земноводними може бути вельми небезпечний для людини. Тому бажано їх навіть не чіпати руками, а не те що цілувати сотнями.

З'ясувавши природу недуги юної пацієнтки, лікарі знайшли ефективний спосіб лікування, і, звичайно ж, вилікували її. Тепер, якщо вона знову вдасться до пошуків принца, то мабуть, обере для цього не такий екзотичний спосіб.

До речі, відомий львівський ресторатор відкрив на Львівщині свою жаб'ячу ферму. Тепер для свого закладу, в якому подають екзотичні страви з м'яса земноводних, він сам вирощує жаб. Скільки принців уже занапастив бізнесмен!

ДЖЕРЕЛОplanetanovosti