Зросте вдвічі: київський лікар пророкує катастрофічне зростання хворих на коронавірус

Вже до листопада щоденна чисельність хворих на коронавірус зросте вдвічі. Такий тривожний прогноз дала головлікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан, розповідає obozrevatel.

Зросте вдвічі: київський лікар пророкує катастрофічне зростання хворих на коронавірус - today.ua

Уже зараз добова кількість нових хворих не опускається нижче за 5 тисяч. Однак усі ці люди з кимось контактували. Тому вже через тиждень-два варто очікувати подвоєння їхньої чисельності.

"Ми розуміємо, що всі ці люди мали контактних, і ми розуміємо, що через тиждень-два кількість збільшиться вдвічі", - повідомила Тетяна Мостепан.

Зросте вдвічі: київський лікар пророкує катастрофічне зростання хворих на коронавірус Незважаючи на зростаючу чисельність хворих і навіть померлих від COVID-19, в нашому суспільстві є ще чимало людей, які легковажно ставляться до цього захворювання. Хтось вважає, що його мине, а хтось і зовсім не вірить в реальність цього захворювання.

Ці ковід-дисидент принципово ігнорують носіння масок, дотримання соціальної дистанції, не уникають багатолюдних зборищ і взагалі легковажно ставляться до всіх карантинних вимог. Зрештою саме вони виявляються розповсюджувачами інфекції, яка з кожним днем охоплює дедалі більше українців. Зрештою, все це вилилося в таку сумну статистику, як у нас зараз.

"Якщо зараз наші люди не будуть свідомо підходити до цієї ситуації і продовжуватимуть не вірити в коронавірус, то ми, на жаль, будемо бачити такі цифри або навіть більше", - говорить лікар.

Загалом, 5 "із хвостиком" тисяч хворих, яких щодня зараз реєструють в Україні, вже через тиждень, коли добовий показник впритул підбереться до 10 тисяч, можуть здатися нам манною небесною.

Нагадаємо, стало відомо про нове серйозне ускладнення після коронавірусу. У деяких пацієнтів, навіть із числа тих, хто легко переніс захворювання, фіксують погіршення слуху, аж до повної його втрати.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel