Зросте вдвічі: київський лікар пророкує катастрофічне зростання хворих на коронавірус

Вже до листопада щоденна чисельність хворих на коронавірус зросте вдвічі. Такий тривожний прогноз дала головлікар Київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан, розповідає obozrevatel.

Зросте вдвічі: київський лікар пророкує катастрофічне зростання хворих на коронавірус - today.ua

Уже зараз добова кількість нових хворих не опускається нижче за 5 тисяч. Однак усі ці люди з кимось контактували. Тому вже через тиждень-два варто очікувати подвоєння їхньої чисельності.

"Ми розуміємо, що всі ці люди мали контактних, і ми розуміємо, що через тиждень-два кількість збільшиться вдвічі", - повідомила Тетяна Мостепан.

Зросте вдвічі: київський лікар пророкує катастрофічне зростання хворих на коронавірус Незважаючи на зростаючу чисельність хворих і навіть померлих від COVID-19, в нашому суспільстві є ще чимало людей, які легковажно ставляться до цього захворювання. Хтось вважає, що його мине, а хтось і зовсім не вірить в реальність цього захворювання.

Ці ковід-дисидент принципово ігнорують носіння масок, дотримання соціальної дистанції, не уникають багатолюдних зборищ і взагалі легковажно ставляться до всіх карантинних вимог. Зрештою саме вони виявляються розповсюджувачами інфекції, яка з кожним днем охоплює дедалі більше українців. Зрештою, все це вилилося в таку сумну статистику, як у нас зараз.

"Якщо зараз наші люди не будуть свідомо підходити до цієї ситуації і продовжуватимуть не вірити в коронавірус, то ми, на жаль, будемо бачити такі цифри або навіть більше", - говорить лікар.

Загалом, 5 "із хвостиком" тисяч хворих, яких щодня зараз реєструють в Україні, вже через тиждень, коли добовий показник впритул підбереться до 10 тисяч, можуть здатися нам манною небесною.

Нагадаємо, стало відомо про нове серйозне ускладнення після коронавірусу. У деяких пацієнтів, навіть із числа тих, хто легко переніс захворювання, фіксують погіршення слуху, аж до повної його втрати.

Зарплата безробітному після звільнення: хто і скільки може отримувати ще цілий рік
Після звільнення з роботи закон дозволяє українцям ще цілий рік отримувати гроші. Сума виплат залежить від того, що ви одержували на роботі, і від ста...
Ціна на газ у новому “холодному“ сезоні: на що можуть розраховувати українці
У новому опалювальному сезоні ціна на газ для підприємств теплопостачання ще буде “божеською“, а для всіх інших - “безбожною“. Справа в тому, що в ...
У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...
У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики
Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметьс...