Онук Пугачової розповів про свій коронавірус: “Ця погань реальна, на жаль“

Старший онук Алли Пугачової перехворів на коронавірус. Нікіта Пресняков поділився своїм досвідом хвороби в Instаgram. Нікіта каже, що вирішив розповісти про це не заради хайпа, а просто, щоб застерегти інших людей, які досі не вірять в те, що коронавірус реальний.

Онук Пугачової розповів про свій коронавірус: “Ця погань реальна, на жаль“ - today.ua

Нікіта розповів, що почалося все раптово. Вони з друзями зібралися на дачі, смажили м'ясо на мангалі, попивали коньяк і спілкувалися. Уже після того, як друзі роз'їхалися по домівках, на нього раптово напав мокрий кашель. Причому все почалося відразу із сильного нападу.

"Ломанувся кашель. Ось ще півгодини тому не було його, а тут через півгодини звідки не візьмись, його багато, і він сильний. І різко піднімається температура", - розповів хлопець.

Десь за півгодини у нього підскочила температура до 38. Нікіта почав обдзвонювати усіх друзів, з якими відпочивав того вечора. Він усіх попередив, що, очевидно, у нього коронавірус, і щоби були готові до того, що інфекція може виявитися й у них.

Власне, так і сталося. Всі, хто був з ним у той вечір в компанії, теж перехворіли. Хто - в легшій формі, хто - так само, як і він.

Онук Пугачової розповів про свій коронавірус: “Ця погань реальна, на жаль“ Всю ніч його лихоманило. При цьому температура піднялася до 39 градусів, і кашель не давав заснути ні на хвилину. До ранку температура спала. Можливо через те, що він відразу, порадившись по телефону з медиками, став приймати антибіотики. А через пару днів прийшов результат аналізу, який взяли у нього на другий день хвороби: у нього дійсно COVID-19.

Уже після того, як температура спала, у нього геть пропав нюх. Нікіта не відчував ніяких запахів і не відчував смаку їжі. Було тільки неминуще відчуття чогось кислого в роті. Запахи стали повертатися лише десь днів через десять. Але найнебезпечніше не це. Уже коли два аналізи на коронавірус були негативними, і він, здавалося б, зовсім позбувся цієї недуги, КТ показала двосторонню пневмонію. Не дуже велику, однак вона нікуди не поділася, а зачаїлася в легенях.

Тому він тепер, уже будучи здавалося б зовсім здоровим, приймає антибіотики, щоб остаточно позбутися від наслідків коронавірусу.

"Ця погань дійсно існує і ну її на * рен. Я нікому не бажаю цієї х * єні. Але якщо раптом, то головне вчасно почати її лікувати", - підсумував Нікіта Пресняков.

Нагадаємо, стало відомо, що вся сім'я Юлії Тимошенко теж захворіла на коронавірус. Причому у самої Юлії Володимирівни хвороба протікає дуже важко.