У Сінгапурі з'явився на світ малюк із вродженим імунітетом до коронавірусу

Малюк із вродженим імунітетом до коронавірусу з'явився на світ у Сінгапурі. Аналіз крові новонародженого показав наявність антитіл до СOVID-19, повідомило місцеве видання Straits Times.

У Сінгапурі з'явився на світ малюк із вродженим імунітетом до коронавірусу - today.ua

Як з'ясувалося, мама малюка, 31-річна Селін Нг-Чан, перехворіла на коронавірус ще в березні, перебуваючи на десятому тижні вагітності. Вони тоді всією сім'єю відпочивали в Європі і звідти привезли інфекцію. Чоловіки - її чоловік і батько, уникли захворювання. А ось жіноча половина сім'ї - вона, її мати і дочка, підхопили коронавірус. У Селін, незважаючи на вагітність, хвороба протікала не важко, і через пару тижнів її виписали з лікарні.

Крім інциденту з коронавірусом, вагітність у неї пройшла нормально, і 7 листопада в Національній університетській лікарні (NUH) Селін народила здорового малюка, якого щасливі батьки назвали Олдріном. Але найбільша несподіванка їх очікувала, коли немовляті зробили аналіз крові. З'ясувалося, що в крові у нього повнісінько антитіл до коронавірусу. У Сінгапурі з'явився на світ малюк із вродженим імунітетом до коронавірусу

"Це дуже цікаво. Його педіатр сказав, що мої антитіла до коронавірусу зникли, але в Олдрина є антитіла до COVID-19. Мій лікар підозрює, що я передала йому свої антитіла до COVID-19 під час вагітності", - розповіла мати.

У Сінгапурі з'явився на світ малюк із вродженим імунітетом до коронавірусу Лікарі припускають, що завдяки наявності антитіл малюк може мати вроджений імунітет до коронавірусу. Можливо, таким же імунітетом володіють й інші діти, які вже встигли народитися від матерів, що перехворіли на COVID-19. Хоча, звичайно, робити узагальнення поки передчасно, бо таких випадків ще зовсім мало.

Нагадаємо, норок, які були масово вбиті і закопані в Данії через коронавірус, тепер хочуть відкопати. Виявляється, інфікованих тварин закопали поблизу від місця масового купання і поруч із джерелом питної води. Екологи бояться, що інфекція може разом з грунтовими водами проникнути у водойми.

ДЖЕРЕЛОstraitstimes