У Китаї люди вже отримують щеплення від коронавірусу: не стали чекати, поки дозволить ВООЗ

У Китаї, виявляється, ще з липня триває масова вакцинація від коронавірусу. Поки інші країни, які розробили свої вакцини від COVID-19, чекають завершення третього етапу випробувань і дозволу широко використовувати вакцини, в Піднебесній вже масово проходить вакцинація людей, повідомило видання New York Post.

У Китаї люди вже отримують щеплення від коронавірусу: не стали чекати, поки дозволить ВООЗ - today.ua

Вакцина, яку вводять громадянам Китаю, абсолютно безпечна для людей. У цьому поручився глава Національної комісії охорони здоров'я Китаю Чжен Чжунвей.

"Її безпеку можна гарантувати, але її ефективність ще належить визначити", - уточнив чиновник.

Разом з тим, є люди певних професій, які щодня перебувають в зоні ризику, і не спробувати їх убезпечити, маючи готову розроблену вакцину, було б злочинним  стосовно до них, розсудила влада Піднебесної.

У Китаї люди вже отримують щеплення від коронавірусу: не стали чекати, поки дозволить ВООЗ Чжен Чжунвей також заявив, що Китай попередньо радився з представниками ВООЗ щодо початку масового застосування вакцини. Виявляється, за стандартами ВООЗ не можна користуватися для масових щеплень вакциною, яка не пройшла три етапи випробувань. Однак у надзвичайній ситуації можна використовувати і експериментальну вакцину.

Таким чином, зараз в країні масово прищеплюють медперсонал, який працює з ковіднимі хворими, а також людей інших професій, найбільш схильних до ризику зараження.

Разом з тим ВООЗ повідомляє, що Китай видав у себе внутрішній дозвіл на екстрене використання вакцини. У таких випадках дозвіл міжнародної організації не потрібний.

Нагадаємо, в Україні коронавірус пішов "на зліт". Уже п'ятий день поспіль фіксується щодня понад 3 тисячі нових випадків зараження .

ДЖЕРЕЛО112.ua