Вже через два дні Землю накриє потужна магнітна буря: так довго планету не штормило давно

Вже через два дні багато жителів нашої планети відчують фізичні нездужання і перепади настрою. На Землі почнеться тривала магнітна буря, якої не було вже давно. Жителі нашої планети звикли до геомагнітних збурень, які трапляються практично щомісяця. Однак такої тривалої магнітної бурі, як очікується зараз, не було вже давно.

Вже через два дні Землю накриє потужна магнітна буря: так довго планету не штормило давно - today.ua

Так, згідно з даними Лабораторії рентгенівської астрономії сонця ФІАН, вже 20 жовтня почнуться збурення в земній магнітосфері. А 21 числа вибухне справжня магнітна буря, яка триватиме п'ять днів, до 25 жовтня. Причому на 25 доведеться найпотужніший сплеск геомагнітного шторму. З 26 числа він піде на спад, однак магнітосфера буде неспокійна ще кілька днів після цього, до 30 жовтня.

Вже через два дні Землю накриє потужна магнітна буря: так довго планету не штормило давно

Кому, в першу чергу, потрібно побоюватися магнітної бурі

Магнітна буря може бути небезпечна, в першу чергу, для людей з різними хронічними захворюваннями. Це люди з захворюваннями серцево-судинної, а також нервової системи. Гіпертоніки, гіпотоніки, люди з хронічними хворобами, просто люди похилого віку - усі вони можуть відчувати на собі вплив геомагнітного шторму.

Тому лікарі рекомендують в ці дні завжди мати при собі "улюблені" ліки, а також ввести на ці дні більш щадний режим роботи і відпочинку. А ще - пити якомога більше води і, звичайно ж, уникати стресових ситуацій.

Нездужання можуть відчути і здорові люди, адже бурі такої тривалості не було давно.

Що потрібно пам'ятати здоровим людям

У ці дні, як втім і в усі інші, спати потрібно не менше 7-8 годин на добу.

Намагайтеся більше часу проводити на свіжому повітрі, побільше гуляти. Якщо гуляти не виходить, то хоча б ходіть на роботу і з роботи пішки.

Відмовтеся на ці дні від кави і, звичайно ж, від алкогольних напоїв. Крім того, перегляньте свій раціон. Уникайте гострого, солоного, копченого і солодкого. У ці дні віддайте перевагу здоровій їжі. У будь-якому випадку це піде вам на користь.

І пам'ятайте, що поруч із вами можуть виявитися люди, які переносять магнітну бурю важко. Будь-якої хвилини їм може знадобитися ваша допомога. Підтримайте їх у важку хвилину і не відмовляйте у допомозі.

Вчені попереджають

У найближчі роки магнітні бурі спостерігатимуться дедалі частіше. Наше світило увійшло в черговий цикл своєї активності. Тому сонячний вітер усе частіше буде приносити до нас величезні потоки заряджених часточок, які бомбитимуть земну атмосферу. Піку своєї активності Сонце досягне в 2025 році.Отже, на найближчі 10 років нам потрібно підготуватися до частих геомагнітних штормів.

Нагадаємо, в Нью-Йорку встановили годинник, який веде зворотний відлік, показуючи час до початку глобальної екологічної катастрофи. З того моменту на Землі, за прогнозами вчених, почнуться незворотні кліматичні зміни.

ДЖЕРЕЛОtesis.lebedev