Вчені розповіли про “смачну“ дієту, яка допоможе знизити артеріальний тиск

Дієта допомагає нормалізувати артеріальний тиск. Це вченими доведено давно. Причому йдеться не так про кількість споживаної їжі (хоча і про неї також), як про якість. Вже давно відомо, що низькокалорійні продукти, що містять багато клітковини та мало жиру і цукру, сприяють схудненню, а також оберігають від безлічі захворювань.

Вчені розповіли про “смачну“ дієту, яка допоможе знизити артеріальний тиск - today.ua

Водночас є чимала група продуктів, які здатні реально знизити артеріальний тиск. Звичайно - за умови їхнього регулярного вживання одночасно з відмовою від інших, шкідливих, продуктів. Йдеться про продукти, що містять флаваноли. Цієї речовини багато в яблуках, ягодах, чаї та какао.

Вчені розповіли про “смачну“ дієту, яка допоможе знизити артеріальний тиск Британські вчені ретельно вивчили раціон понад 25 тисяч осіб. При цьому вивчали саме вплив раціону на їхній кров'яний тиск. Так ось: у тих, хто віддавав перевагу їжі, багатій флаванолами, істотно знизився артеріальний тиск. Причому найбільш яскраво виражений ефект спостерігався у людей, які вже до цього страждали на гіпертонію.

Ще одне дослідження стосувалося вживання напоїв, що містять флаваноли, зокрема - какао. Виявилося, що всього однієї порції цього смачного напою в день, досить, щоб істотно знизити артеріальний тиск під час фізичного навантаження у людей, які страждають на ожиріння.

Звідси можна зробити висновок: боротьба за зниження високого тиску - це не тільки історія отруєння організму різної "хімією", це ще й - дотримання "смачних" дієт, які приносять організму не тільки користь, але й задоволення.

Нагадаємо, ще один багатьма улюблений напій також істотно може знизити високий артеріальний тиск. Йдеться про томатний сік. Але його потрібно вживати без солі.

ДЖЕРЕЛОrz.com.ua