Тимошенко розповіла, як захищати українців від коронавірусу, і про “польські“ зарплати медикам

Автор: Марченко Любов

Юлія Тимошенко, яка нещодавно важко перенесла коронавірус, розповіла про те, які заходи терміново слід прийняти, щоб захистити людей від цієї інфекції, а також, скільки потрібно платити медикам. Своїми передвиборними міркуваннями Юлія Володимирівна поділилася з персоналом Прилуцької центральної міської лікарні під час перебування на Чернігівщині.

Тимошенко розповіла, як захищати українців від коронавірусу, і про “польські“ зарплати медикам - today.ua

Лідер "Батьківщини" вважає, що влада упустила дорогоцінний час в боротьбі з коронавірусом. Саме тому він зараз поширюється з такою швидкістю. Щоб хоч якось утримати ситуацію, потрібно вживати термінових заходів, переконана Юлія Тимошенко.

Тимошенко розповіла, як захищати українців від коронавірусу, і про “польські“ зарплати медикам

На її думку, зараз влада повинна зробити п'ять невідкладних кроків

  • Відкрити багатоканальну телефонну лінію, на яку могла би в будь-який час дня і ночі зателефонувати людина, що виявила в себе або у когось із близьких симптоми ковіду.
  • Забезпечити проведення безкоштовного тестування всіх громадян з підозрою на коронавірус протягом доби після того, як вони звернулися на гарячу лінію. При цьому вона підкреслила, що тест має бути зроблений за добу.
  • Організувати мобільні бригади, які були б забезпечені автотранспортом, наборами для взяття тестів і засобами індивідуального захисту. Це дозволить людям із підозрами на коронавірус, не виходячи з дому, здати матеріал на тест.
  • Надати безкоштовні ліки всім, у кого підтверджений коронавірус - незалежно від того, чи потрапила людина в стаціонар або лікується амбулаторно. При цьому лікування має здійснюватися по протоколу, який затверджений МОЗ.
  • Організувати додаткові ліжка в наявних відділеннях для хворих на ковід і, крім того, тимчасово перепрофілювати інші медустанови під надання допомоги хворим на коронавірус.

Тимошенко розповіла, як захищати українців від коронавірусу, і про “польські“ зарплати медикам При цьому Юлія Тимошенко підкреслила: через непрофесійні дії влади в заручниках ситуації опинилися і звичайні українці, які зараз масово хворіють на COVID-19, і лікарі, які їх рятують.

Популярні зараз

Стало відомо про посилення мобілізації у двох областях України

На Україну насувається холод: синоптики віщують зимну погоду з вітром і морозами

В Україні почалося стрімке зростання цін на картоплю: з'явились прогнози щодо подальшої вартості цього овочу

Президент зобов'яже Верховну Раду вирішити питання з мобілізацією народних депутатів і чиновників

Обіцяну 300% -у надбавку до зарплати дали далеко не всім і не скрізь. Потрібно змусити владу виплатити людям обіцяне. 20 жовтня фракція "Батьківщини" ініціюватиме зміни до бюджету, каже Тимошенко. Вони домагатимуться перерозподілу грошей з фонду боротьби з коронавірусом задля того, щоб забезпечити хворих безкоштовними ліками і тестами, а лікарям підвищити оплату праці.

"Нам потрібно сьогодні по всьому світу зібрати наших лікарів додому і забезпечити їх гідними зарплатами не нижче, ніж у сусідній Польщі", - сміливо заявила опозиціонерка Юлія Тимошенко.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Звичайно, якби вона була при владі, то очевидно, її противірусні заходи були би більш скромними.

Нагадаємо, латвійські журналісти опублікували розслідування міжнародної організації FinCEN, в якому містяться дані про фінансові операції двох офшорних компаній, які мають рахунки в латвійському Приватбанку. Є підстави підозрювати, що обидві ці компанії пов'язані з Юлією Тимошенко. Так ось: за невеликий період 2014 року з України переведено на рахунки цих компаній близько 16,5 мільйона доларів.