Тест на коронавірус: глава МОЗ Степанов розповів, кому він тепер не потрібен

Глава МОЗ Максим Степанов розповів у ході щоденного брифінгу, кому тепер не потрібно буде здавати тест на коронавірус. МОЗ пом'якшив вимоги до тестування на COVID-19.

Тест на коронавірус: глава МОЗ Степанов розповів, кому він тепер не потрібен - today.ua

Отже, тепер не потрібно буде здавати тест людям, які пробули 14 днів на самоізоляції. Якщо симптомів хвороби у них немає ніяких, то і ПЛР-тест їм теж не потрібен, бо відсутність симптомів після двох тижнів самоізоляції - це майже стовідсоткова гарантія, що у людини вірусу немає.

Тест на коронавірус: глава МОЗ Степанов розповів, кому він тепер не потрібен Ще одна категорія людей, якій не потрібно проходити тестування - пацієнти, що надходять до лікарні внаслідок планової госпіталізації.

"Якщо людина йде на планову госпіталізацію, то ПЛР-тест їй робити не потрібно. Тест необхідний тільки в одному випадку - якщо є ознаки гострої респіраторної хвороби", - цитує міністра видання segodnya.

Крім цього, міністр нагадав алгоритм дій при підозрі на COVID-19. Якщо в людини є ознаки респіраторної інфекції або ще якогось нездужання, яке може свідчити про інфікування коронавірусом, він має повідомити про це по телефону свого сімейного лікаря. А вже доктор викличе до нього мобільну бригаду, яка проведе тестування.

Нагадаємо, хворих із симптомами респіраторного захворювання не позбавлятимуть можливості проголосувати на виборах . Вони зможуть це зробити в окремій кабінці, яка буде обладнана на кожній виборчій дільниці. При цьому всіх, без винятку, виборців пускатимуть на дільницю тільки із засобами індивідуального захисту.

ДЖЕРЕЛОsegodnya