Мережа обурена кадрами з лікарні під Харковом: морок і хворі з пневмоніями в коридорі

Мережа обурена кадрами з Куп'янської районної лікарні на Харківщині, оприлюдненими в Telegram-каналі ВЕХА. Інфекційне відділення лікарні переповнене. Місць в палатах не вистачає, і людей кладуть у коридорі.

Мережа обурена кадрами з лікарні під Харковом: морок і хворі з пневмоніями в коридорі - today.ua

В Мережі з'явилися кадри з ліжками, що стоять уздовж стін по обидві сторони коридору. На них лежать люди з пневмоніями. Про жодні елементарні побутові зручності навіть не йдеться. Для того, щоб сходити в туалет, потрібно зайти в чужу палату, де лежать "везунчики", яким "пощастило" потрапити в палату, а не в коридор.

У самому коридорі хворим, щоби поставити крапельницю у вечірню пору, доводиться підсвічувати мобільним телефоном. На весь коридор, пише у Facebook місцева жителька Яна Колпакова - одна підсліпувата лампочка. Отже, хворий підсвічує мобільним телефоном, а медсестра, тим часом, шукає у нього вену. Ось такий ненав'язливий медичний сервіс XXI століття.

"Спасибі керівництву міста і всім попередникам, це інфекційне відділення Куп'янської лікарні. Люди із запаленням легенів лежать в коридорах ... Відкривайте відділення на Ковшарівці, у Вузловій. Чого ви чекаєте? Чекаєте, коли привезуть двоярусні ліжка?", - обурюється жінка.

Мережа обурена кадрами з лікарні під Харковом: морок і хворі з пневмоніями в коридорі

На цю публлікацію в Мережі ваідреагував голова Харківської ОДА Олексій Кучер. Він заявив, що зараз питання щодо розміщення хворих на коронавірус в інших лікарнях регіону вирішує в Києві цого заступник. Але ситуація в області дуже складна.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні побив черговий антирекорд. Чисельність нових хворих впритул наблизилася до шести тисяч - 5 992. Уже майже п'ять з половиною тисяч наших співгромадян померли від COVID-19.