Найпопулярніші ліки від коронавірусу виявилися небезпечними: медики в Європі налякані

Автор: Марченко Любов

Найпопулярніші на сьогодні в світі ліки від коронавірусу може мати небезпечний побічний ефект. Йдеться про препарат "Ремдесівір", який на сьогодні вважається найбільш ефективним засобом від цього захворювання.

Найпопулярніші ліки від коронавірусу виявилися небезпечними: медики в Європі налякані - today.ua

Деякі пацієнти, які лікувалися цим препаратом від COVID-19, згодом стали помічати проблеми з роботою нирок. Хоча до цього лікування у них із цим органом все було гаразд. Причому такі сигнали не поодинокі, про проблеми з нирками після прийому "Ремдесівіра" надходять скарги від різних людей і з різних країн світу.

У зв'язку з цим Європейське агентство з лікарських засобів (ЕМА) почало перевірку цієї інформації. Про це повідомляє джерело dw. Агенство має намір з'ясувати, чи дійсно ці ліки "б'ють по нирках", або, можливо, у людей просто коронавірус дає таке ускладнення.

Найпопулярніші ліки від коронавірусу виявилися небезпечними: медики в Європі налякані Препарат "Ремдесівір" - розробка американських фармацевтів. Він не виготовлявся спеціально для лікування від COVID-19, а призначений для лікування лихоманки Ебола. Однак він виявився найбільш ефективним і при боротьбі з коронавірусом. Ці ліки допомагають хворим пережити гостру фазу недуги, знімаючи сильний жар і лихоманку. Кажуть навіть, що вони здатні зменшити летальність від коронавірусу. Однак не виключено, що тепер медикам доведеться переглянути свої погляди на цю панацею, і можливо, не рекомендувати цей препарат хворим.

Популярні зараз

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні злетіли ціни на землю: скільки коштує гектар

Верховна Рада ухвалила важливий закон, що стосується права громадян на землю

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Відомо, що й хворого на коронавірус Дональда Трампа зараз лікують саме цим препаратом. Ефективнішого все одно поки немає.

Нагадаємо, Дональд Трамп вирішив лягти в госпіталь після того, як у нього вранці піднялася температура. Однак владу передавати він нікому не став - каже, що хвороба у нього протікає легко, і він сам керуватиме країною.