Путін популярно пояснив, чому російська вакцина від коронавірусу краща за британську

Російський президент Володимир Путін популярно пояснив, чому російська вакцина від коронавірусу краще, ніж британська. Російський гарант поділився своїми медичними знаннями під час Інвестиційного форуму, який відбувся 29 жовтня.

Путін популярно пояснив, чому російська вакцина від коронавірусу краща за британську - today.ua

Путін каже, що російська вакцина від COVID-19 фактично не дає збоїв, в той час як розробка британських медиків демонструє "деякі збої". Все - через те, що британська вакцина виготовляється на основі аденовірусу мавпи, в той час як російську роблять на основі людського аденовірусу.

"Це є ракетоносієм, як кажуть фахівці, для того щоб доставити потрібні компоненти в клітину живого організму - людини. І діє це ефективно, у нас немає жодного серйозного збою в цій сфері", - похвалився Путін.

Путін популярно пояснив, чому російська вакцина від коронавірусу краща за британську Російський гарант також зауважив, що в РФ вже на підході третя вакцина від COVID-19. Однак при цьому не вистачає потужностей для виробництва вакцин. Тому зараз російська сторона шукає партнерів за кордоном, де є відповідне обладнання, щоб налагодити спільне виробництво цих препаратів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Росії кілька людей з числа тих, на яких проходить випробування двохфазної вакцини від коронавірусу "Спутник V", нібито все ж підхопили цю недугу. При цьому глава Центру Гамалії Олександр Гінцбург пояснив, що таке цілком могло статися через те, що деяким піддослідним замість препарату колють плацебо - щоб визначити епідеміологічну ефективність вакцини. Це загальносвітова практика. Однак до закінчення випробувань в листопаді вони не мають права видавати, кому кололи плацебо, а кому реальну вакцину.

ДЖЕРЕЛОnewsone