Щеплення від коронавірусу зробили першій громадянці України: жінка отримала вакцину безкоштовно

Автор: Марченко Любов

Вчора, 23 грудня, щеплення від коронавірусу було зроблено першій громадянці України. Жінка отримала вакцину безкоштовно, повідомило джерело hotnews.guru.

Щеплення від коронавірусу зробили першій громадянці України: жінка отримала вакцину безкоштовно - today.ua

Втім, це не привід для українців шикуватися в чергу на вакцинацію. Справа в тому, що українську громадянку Ілону Фанту вакцинували в Ізраїлі. Вона отримала щеплення від коронавірусу від американської фірми Pfizer в рамках планової вакцинації, що проходить в Ізраїлі.

Українка говорить, що в Ізраїлі чітко дотримуються послідовності вакцинації. Спочатку щеплення від коронавірусу роблять медичним працівникам, потім людям похилого віку і після цього іншим людям із груп ризику. Ілоні пощастило, оскільки вона працює в медичній галузі.

"Я працюю в медичному комітеті з контролю за медичними дослідженнями, в офісі, з паперами, але технічно я медичний працівник і мала можливість вакцинуватися", - розповідає жінка.

Популярні зараз

Путін назвав дві умови для припинення війни проти України: “Хоч завтра“

Юрист пояснив, чому не варто використовувати “Резерв+“ для оновлення даних

Названо продукти, які подорожчають в Україні через зростання тарифів на світло для бізнесу

В Україні катастрофічно скоротилася кількість працездатного населення: що буде з виплатою пенсій

Вона також розповіла, що передувало щепленню від коронавірусу. Потрібно було зареєструватися на спеціальному сайті і дати особисту згоду на вакцинацію. Спочатку всім, хто підлягає першочерговій вакцинації, вислали СМС-повідомлення. Згодом їм прислали спеціальні форми, які вони заповнили і відправили назад. Потім була призначена черговість отримання щеплення від коронавірусу.

У певний день всіх, хто підлягає вакцинації, посадили на автобус і відвезли в клініку, де всім зробили щеплення. Після цього всіх повернули назад на роботу. Причому, кожному до вакцинації і після неї розповіли про можливі побічні ефекти.

Щеплення від коронавірусу зробили першій громадянці України: жінка отримала вакцину безкоштовно Ілона Фанта зазначає, що вона почувається після отриманого щеплення нормально. Через три тижні їй мають зробити повторну вакцинацію, як передбачає протокол.

Українка також розповіла, що в Ізраїлі щеплення від коронавірусу всім громадянам роблять безкоштовно - за рахунок відрахувань на страхову медицину.

"Це буде абсолютно безкоштовно для всіх. Всі жителі Ізраїлю платять спеціальний податок і є членами певної лікарняної каси. Тобто, вакцинація покривається за рахунок страхової медицини", - розповіла українка.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Купити вакцину за гроші, аби зробити щеплення позачергово, в Ізраїлі неможливо, її ніде не продають, уточнила жінка.

При цьому наразі невідомо, коли перша партія вакцини від коронавірусу надійде в Україну. Влада щодня озвучує нові терміни. А тим часом, медики називають групи людей, яким вакцина зовсім не знадобиться. За словами фахівців, вона не потрібна людям, які вже перехворіли на цю недугу, і дітям.