Щеплення від коронавірусу першою в світі отримала 90-річна британка: на планеті стартувала масова вакцинація

Сьогодні, 8 грудня, в світі стартувала масова вакцинація жителів планети від COVID-19. Першою щеплення від коронавірусу отримала 90-річна жителька Великобританії Маргарет Кінан, повідомляє ВВС.

Щеплення від коронавірусу першою в світі отримала 90-річна британка: на планеті стартувала масова вакцинація - today.ua

Першій в світі жительці планети, яка отримала щеплення не в процесі тестування вакцини, а вже в процесі масової вакцинації, ввели препарат від компаній Pfizer і BioNtech. Жінці зробила ін'єкцію медсестра Мей Парсонс у клініці університету Ковентрі. Сталася ця, без перебільшення, історична подія о 6:30 за Гринвічем.

Щеплення від коронавірусу першою в світі отримала 90-річна британка: на планеті стартувала масова вакцинація Маргарет Кінан через тиждень виповниться 91 рік. Отримане щеплення від коронавірусу, як сказала жінка, стане для неї найкращим подарунком до дня народження. Адже воно дасть їй можливість, нарешті, возз'єднатися з молодшими членами сім'ї, щоб у колі рідних людей відсвяткувати своє 91-річчя. До цього їй довелося більшу частину 2020 року провести на самоті.

При цьому вона закликала своїх співгромадян і всіх інших людей не боятися вакцинації, щоби перемогти коронавірус.

"Якщо я змогла прийняти вакцину у 90 років, то і ви зможете", - звернулася вона до людей.

Тим часом, в Україні масова вакцинація розпочнеться не раніше середини наступного року, каже академік НАНУ Сергій Комісаренко. За його словами, справа не тільки в наявності або відсутності вакцини, а у відсутності логістики процесу, яка буде вироблена лише до середини року.

ДЖЕРЕЛОbbc