Щеплення від коронавірусу для сім'ї з чотирьох осіб коштуватиме понад 4 тисячі гривень

Щеплення від коронавірусу може виявитися для зубожілих українців недешевим задоволенням. Навіть коли вакцина з'явиться на українському ринку, вона не буде доступною для всіх через ціни. Глава МОЗ Максим Степанов в ефірі телеканалу "Україна 24" озвучив приблизну вартість вакцини від коронавірусу.

Щеплення від коронавірусу для сім'ї з чотирьох осіб коштуватиме понад 4 тисячі гривень - today.ua

За словами міністра, йдеться про ціну в 37 доларів за одну дозу. Таку вартість назвали дві компанії-виробника - з Китаю і США.

"Є ціни, принаймні та інформація, яку нам давали компанії-виробники вакцин, які проводять третю фазу. Попередня ціна, яку вони давали, це 37 доларів", - повідомив глава МОЗ.

Щеплення від коронавірусу для сім'ї з чотирьох осіб коштуватиме понад 4 тисячі гривень Цілком ймовірно, що йдеться про собівартість. Тому слід очікувати, що відпускна ціна буде ще вищою. Таким чином, аби зробити щеплення сім'ї з чотирьох осіб, потрібно буде близько 4300 доларів (при вартості долара по 29 гривень, що цілком реально в наступному році).

А якщо врахувати, що медики кажуть, що через якийсь час потрібна ревакцинація, то цю суму слід подвоїти. Тоді вийде понад 8,5 тисячі. Не в кожної української сім'ї знайдеться така сума. Тим більше - у наших зубожілих за епідемію співгромадян.

Втім, міністр Степанов залишив українцям трохи надії. Він каже, що це попередня ціна, озвучена виробниками, і не виключено, що вона буде переглянута в бік зниження.

Загалом, компанії-виробники вакцин, схоже, непогано зароблять на коронавірусі. А може вони і сам COVID-19 в якій-небудь лабораторії замутили заради того, щоб заробити на вакцинах? Швидше за все, відповіді ніколи ніхто не дізнається.

Нагадаємо, стало відомо про нове ускладнення від коронавірусу, яке може проявитися після хвороби. У світі вже є випадки часткової або повної втрати слуху.

Зарплата безробітному після звільнення: хто і скільки може отримувати ще цілий рік
Після звільнення з роботи закон дозволяє українцям ще цілий рік отримувати гроші. Сума виплат залежить від того, що ви одержували на роботі, і від ста...
Ціна на газ у новому “холодному“ сезоні: на що можуть розраховувати українці
У новому опалювальному сезоні ціна на газ для підприємств теплопостачання ще буде “божеською“, а для всіх інших - “безбожною“. Справа в тому, що в ...
У 2021 році в Україні п'ять разів перерахують пенсії і знову підвищать пенсійний вік
В 2021-му році українських пенсіонерів чекає аж п'ять приємних «сюрпризів». Кабмін запланував цілу низку перерахунків, в ході яких виплати будуть знач...
За шість років вартість борщового набору в Україні зросла в 2,5 рази, але приготувати борщ усе ще можна
Борщовий набір - один ыз основних інгредієнтів споживчого кошика українців, за останні роки відчутно зріс в ціні. Так, в порівнянні з 2014 роком його ...
У листопаді українську економіку чекають нові потрясіння і новий курс долара - аналітики
Згідно з прогнозами українських фінансових аналітиків, вже в останні дні жовтня в Україні буде подолано черговий психологічний рубіж. Долар підніметьс...