На Землю насувається потужна магнітна буря - бережіть серце: астрофізики помилилися в прогнозі

Уже в найближчі дні Земля опиниться під ударом потужної магнітної бурі. Причому геомагнітне збурення буде не тільки сильним, але й тривалим. Вчені розводять руками: незважаючи на наявний у них арсенал знань про космічну погоду, вони змогли передбачити лише дати магнітної бурі, проте не її потужність.

На Землю насувається потужна магнітна буря - бережіть серце: астрофізики помилилися в прогнозі - today.ua

Навпаки, ще на початку листопада фізики говорили, що геомагнітні збурення будуть слабкішими, ніж у жовтні, і в принципі, метеочутливим людям це мало чим загрожує. Однак тепер прогнози змінилися: уже з 18 листопада на землю насунеться тривала і доволі сильна буря. Супутники з ладу навряд чи вийдуть, проте над нашими нещасними судинами вона позбиткується всмак.

Згідно з прогнозом Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН, магнітосфера Землі буде збуджена з 18 по 25 листопада - цілий тиждень. Особливо потужні удари очікуються 20 і 22 листопада.

На Землю насувається потужна магнітна буря - бережіть серце: астрофізики помилилися в прогнозі Втім, і в інші дні цього непростого тижня також будьте пильні. Завжди тримайте при собі препарати, що знижують тиск і тамують серцеві напади. В першу чергу це, звичайно, стосується людей із проблемами серцево-судинної системи. Однак бути у всеозброєнні потрібно всім, бо все коли-небудь трапляється вперше, і серцеві напади також.

У ці дні багато хто може відчути аритмію серця, шум у вухах, стрибки тиску або просто психічну неврівноваженість і бажання з кимось посваритися.

Що рекомендують лікарі заради порятунку від "цих" днів

  • Медики радять не планувати на ці дні ніяких важливих і відповідальних справ.
  • Обов'язково потрібно повноцінно спати - хоча б по 7-8 годин на добу.
  • Не варто в ці дні захоплюватися алкоголем і кавою. Краще замініть їх трав'яними чаями.
  • Намагайтеся звести до мінімуму жирну, смажену, копчену і солону їжу.
  • Більше часу проводьте на свіжому повітрі, проте активні заняття спортом на ці дні краще виключити.
  • Контролюйте свій тиск.
  • Пам'ятайте, що поруч із вами може опинитися людина, якій потрібна буде термінова допомога. Не відмовляйте їй у допомозі і дійте рішуче.

Нагадаємо, прогноз на початку місяця обіцяв затяжні, проте не сильні геомагнітні збурення. Але, мабуть, щось пішло не так, і сонячний вітер виявився набагато могутнішим.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua