МОЗ нагадав офісним працівникам про коронавірус і закликав дотримуватися обмежень

МОЗ нагадав офісним працівникам та їхнім керівникам про необхідність дотримання карантинних обмежень, пов'язаних з пандемією коронавірусу.

МОЗ нагадав офісним працівникам про коронавірус і закликав дотримуватися обмежень - today.ua

Зокрема, керівників закликали без крайньої потреби не проводити збори оффлайн, а рядових громадян не вчиняти масових розважальних заходів - весіль, днів народжень, корпоративів, вечірок. Про це нагадала на брифінгу заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак.

"Не варто зайвий раз збирати людей, організовувати зустрічі, наради, збори в оффлайн-режимі, тобто в живому форматі", - зазначила чиновниця.

При цьому вона підкреслила, що роботодавці зобов'язані максимально перевести працівників на віддалену роботу. У кого є хоч найменша можливість виконувати роботу дистанційно, той має виконувати її дистанційно. Ті ж працівники, яких не можна перевести на дистанційну роботу, мають бути забезпечені засобами індивідуального захисту і гігієни. Між ними повинна дотримуватися соціальна дистанція. І в побуті вони повинні відмовитися від проведення масових розважальних заходів.

Крім того, Микичак ще раз нагадала всім про елементарні гігієнічні правила, які багатьох можуть уберегти від важкої хвороби, а декого й від смерті.

Зокрема, слід не забувати:

  • часто і ретельно мити руки з миючими засобами;
  • дотримуватися дистанції в півтора метра;
  • носити маску в будь-яких місцях скупчення людей, особливо в закритих приміщеннях і в транспорті;
  • намагатися якомога більше ходити пішки, а не їздити в громадському транспорті;
  • частіше провітрювати приміщення, в якому знаходяться люди.

Крім того, Ірина Микичак нагадала про симптоми COVID-19. Помітивши у себе хоча б пару цих симптомів, відразу телефонуйте до свого сімейного лікаря та обов'язково проконсультуйтеся з ним.

Нагадаємо, Володимир Гройсман розповів про коронавірус у його родині. Хвороба скасувала його найближчі плани. Однак він вирішив залишитися вдома з хворими рідними.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel