Мутація коронавірусу: новий агресивний штам захоплює Європу і погрожує скоротити населення планети

Європу захоплює новий, більш агресивний штам коронавірусу, ніж був уханьський вірус. Мутований коронавірус був уперше виявлений в іспанських фермерів. Звідти, з Іспанії, він вже поширився по всій Європі, цитує ТСН інформацію, яка опублікована на сайті Базельського університету.

Мутація коронавірусу: новий агресивний штам захоплює Європу і погрожує скоротити населення планети - today.ua

Вірус повезли по світу туристи, які з радістю вирвалися на початку літа з тенет карантину і вирушили в теплі країни надолужувати згаяне. Тепер новий штам, який отримав назву 20A.EU1, стрімко захоплює Європу.

Генетик Базельського університету і автор статті Еммі Ходкрофт вважає, що карантинні заходи, які були вжиті на європейському континенті, виявилися недостатніми. Автор статті говорить, що новий штам не схожий на колишні мутації вірусу. Він став більш агресивним і більш заразним.

Мутація коронавірусу: новий агресивний штам захоплює Європу і погрожує скоротити населення планети В іншому матеріалі, опублікованому дослідниками США, говориться, що вірус відчутно скоротить чисельність населення планети. І справа не тільки в смертності від нього, але і в тому, що молоді люди бояться вступати в шлюб і заводити дітей. Адже немає даних, як вірус може позначитись на розвитку плоду у хворої матері. Природно, провал по народжуваності позначиться не відразу, а років через 15-20, коли діти, що не народились, мали би вступати у доросле життя.

"Пандемія стала світовим соціальним експериментом, результати якого ще не відомі", - йдеться в дослідженні.

Різке збільшення чисельності самотніх людей, скорочення народжуваності і висока смертність - це далеко не все, що принесе світу пандемія COVID-19. Чого ще можна очікувати, сьогодні не беруться передбачити навіть учені. Можливе навіть зародження нових релігійних течій, які також будуть деформувати підвалини суспільства.

Нагадаємо, Путін популярно пояснив, чому російська вакцина від коронавірусу краща за британську. Російська створена на основі аденовірусу людини, а для створення британської застосували аденовірус мавпи шимпанзе.

ДЖЕРЕЛОtsn.ua