Медики розповіли, хто з жінок легше переносить коронавірус

Коронавірус атакував вже 35 709 749 осіб на планеті, і медики активно досліджують не тільки симптоми і наслідки СOVID-19, а й особливості тих людей, яких вірус збиває з ніг. Цікаві нюанси спостерігаються як у чоловіків, так і у жінок. Лікар-інфекціоніст, член оперативного штабу із запобігання поширенню коронавіруса в Україні Ольга Голубовська розповіла, хто із жінок легше переносить вірус. Давайте дізнаємося.

Медики розповіли, хто з жінок легше переносить коронавірус - today.ua

За словами медика, світловолосі жінки легше переносять хворобу. Крім того, різні народи в світі у різній мірі схильні підхопити вірус, і це обумовлено генетично. Наприклад, вже доведено, що найгірше переносять коронавірус люди з Південно-Східної Азії. Ольга Голубовська додала, що темпи смертності від СOVID-19 зараз збільшуються з кількох причин.Медики розповіли, хто з жінок легше переносить коронавірус

"По-перше, дійсно жарти закінчилися, посміялися, погуляли, влітку всі відпочили. І зараз ми якраз входимо в етап найважчий. Це вже вірус буде дещо з іншими властивостями, буде збільшуватися кількість реально важких форм", - зазначила медик.

Голубовська сподівається, що в Україні не повториться "італійський" сценарій пандемії, при якому буде дуже багато хворих і загиблих. За її словами, нам потрібно протриматися до квітня і тоді, можливо, почнеться спад захворюваності.

"Те, що буде важкий сезон, - це правильно. А чому там так сталося, це теж вимагає аналізу. Хто у них помирав тоді, які вікові групи. Розумієте, у нас зараз, що мені не подобається і мене насторожує, просто важко працювати стає, і морально, в тому числі, тому що збільшується кількість молодих людей. Не по 80 років, не по 90, як вмирали в Італії ", - пояснила Ольга Голубовська.

Раніше повідомлялося, як коронавірус впливає на еректильну дисфункцію у чоловіків.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua