Глава МОЗ Степанов прозрів на ринку в Чернігові: “Буде катастрофа в країні“

Максим Степанов, який очолює міністерство охорони здоров'я, був шокований, відвідавши ринок у Чернігові. Міністр прозрів, що на провінційному ринку вже давно ніхто не дотримується маскового режиму, і ніяких засобів дезінфекції там немає і в помині.

Глава МОЗ Степанов прозрів на ринку в Чернігові: “Буде катастрофа в країні“ - today.ua

У Мережі з'явилося відео, як міністр збентежено бродить поміж ринкових наметів і попутно розмовляє з якимсь Ігорем. Очевидно - з міністром економіки Ігорем Петрашком. Видно, що Степанов шокований своїм "ходінням у народ".

"Це просто капець. Продавці без масок. У 70% людей вони на підборіддях", - ділиться міністр побаченим зі своїм співрозмовником.

Глава МОЗ Степанов прозрів на ринку в Чернігові: “Буде катастрофа в країні“ Він обурений тим, що місцева влада не може змусити ринкових торговців дотримуватися хоча б маскового режиму. При цьому він вважає, що Держспоживслужба має чимало важелів впливу на торговельну сферу, щоби змусити всіх дотримуватися елементарних карантинних заходів.

"Ти розумієш, що ми просто влетимо в стінку, і у нас все це закінчиться тим, що просто буде катастрофа в країні, - звертається Степанов до таємничого Ігоря і, не витримавши, зопалу додає: - Ну просто несамовиті".

Журналісти Telegram-каналу "Легітимний", що опублікували це відео, не приховують свого здивування збентеженням міністра. Очевидно, київські чиновники дійсно впевнені в тому, що в регіонах неухильно виконуються всі їхнім розпорядження. І лише завдяки ось таким "ходінням у народ" вони починають потроху прозрівати.

Можливо, і скоріше за все, їхні вимоги щодо дотримання правил карантину, цілком обгрунтовані. Однак регіональні бізнес-еліти не готові підкорятися правилам зі столиці. А місцева влада, особливо тепер, напередодні місцевих виборів, не готова йти на конфронтацію з бізнесом і простими жителями регіону. Адже це все - їхній електорат.

"Тому скільки би правил не надрукував МОЗ і які б заходи безпеки не встановив - ніхто їх виконувати не буде", - резюмує Telegram-канал.

Нагадаємо, за 10 вересня захворюваність на коронавірус в Україні вийшла на новий виток. За добу в країні зафіксовано 3 144 нових інфікованих.