Чай, який допоможе організму вистояти в сезон простудних захворювань: вся сила природи - в одному напої

За розмовами про епідемію коронавірусу багато хто забув, що настав сезон простудних захворювань. І навіть ті, кому пощастить в найближчі місяці уберегтися від коронавірусу і, можливо, дочекатися, обіцяної вакцини, все одно ризикують захворіти на банальну застудою і намучитися з нею.

Чай, який допоможе організму вистояти в сезон простудних захворювань: вся сила природи - в одному напої - today.ua

А тут ще й коронавірус нерідко маскується під ГРЗ, тому кожен чих ми мимоволі сприймаємо як "початок кінця". Отже, вберегтися від застудного захворювання - це тепер не тільки турбота про фізичне здоров'я, а ще й турбота про здорову психіку.

Доктор-нутриціолог Надія Андрєєва розповіла про чудо-напій, який може в сезон застуд замінити собою цілу аптечку і просто не дати застуді і немочі взяти над нами гору. Це чай, який складається тільки з натуральних інгредієнтів. У ньому немає ніякої хімії, а отже, він корисний подвійно.

Чай, який допоможе організму вистояти в сезон простудних захворювань: вся сила природи - в одному напої

"Для гармонійної і здорової осені прекрасно підійде суміш спецій для чаю з кориці, кардамону, імбиру, гвоздики і перцю. Ви можете використовувати всі спеції або тільки частину, за смаком", - розкрила спеціалістка рецепт диво-напою.

Такий чай не тільки рятує від застуди, він ще й просто тонізує організм. Спробуйте замінити ним звичну ранкову каву, і ви відчуєте, як ваш організм відразу збадьориться й налаштується на роботу. Тим більше, зараз багато хто працює віддалено і може собі дозволити зранку заварити чай із декількох інгредієнтів. Та й на роботу з собою можна прихопити готову суміш, щоби потім лише заварити її окропом.

Навіть якщо просто ваш організм ослаблений осінньою нудьгою, цей чай також допоможе вам триматися в тонусі. Ці спеції також можна додавати і в каву, якщо вже без кави вам - ніяк, говорить доктор.

Нагадаємо, ендокринологи розповіли про зміни в організмі, які відбуваються при відмові від цукру та солодощів. Буквально за лічені дні людина починає відчувати позитивні зрушення в усьому. Завдяки відмові від цукру можна також позбутися від деяких хронічних хвороб, які мучили вас роками.

ДЖЕРЕЛОreplyua