Білл Гейтс розповів, коли скінчиться пандемія коронавірусу: “Якщо ми будемо допомагати...“

Один із найбагатших людей світу, мільярдер Білл Гейтс розповів, коли, на його думку, скінчиться пандемія коронавірусу. Засновник корпорації Microsoft вважає, що світ зможе перевести подих в історії з коронавірусом не раніше, ніж наприкінці наступного року. Та й то, переконаний Гейтс, це стане можливим лише в тому випадку, якщо вже розроблена вакцина від COVID-19 буде затверджена і почнеться широке її застосування.

Білл Гейтс розповів, коли скінчиться пандемія коронавірусу: “Якщо ми будемо допомагати...“ - today.ua

Саме її, вакцину, він ставить на чільне місце цієї непростої битви з небезпечною інфекцією. Якщо вакцина буде дозволена до використання, як на те сподіваються, вже на початку 2021 року, то вже до літа статистика захворювань почне спадати, а до кінця року життя взагалі повернеться в звичну колію.

Білл Гейтс розповів, коли скінчиться пандемія коронавірусу: “Якщо ми будемо допомагати...“

"Але це все буде тільки в тому випадку, якщо ми будемо допомагати іншим державам", - уточнив Гейтс.

Ці міркування небезпідставні. Адже США не можуть відгородитися від усього світу, а отже, їм доведеться ділитися вакциною і піклуватися про те, щоб якомога більше населення земної кулі отримало протівоковідние щеплення.

При цьому мільярдер запевнив, що він дивиться в майбутнє з оптимізмом та абсолютно переконаний, що коронавірус вічно не триматиме людство "за горло". Крім того, він вважає, що саме США мають узяти на себе провідну роль в боротьбі з коронавірусом. Зокрема, допомогти біднішим країнам в придбанні цієї, такої життєво важливої, вакцини. Разом з тим Білл Гейтс розчарований, що США не розщедрилися на закупівлю вакцини для країн третього світу.

Нагадаємо, стало відомо, що більшість з уже розроблених вакцин не захищатиме від інфікування коронавірусом . Вони лише захистять від розвитку хвороби. Тобто людина, яка отримала щеплення, може інфікувати іншого.