Британія, через мутацію коронавірусу закриває в'їзд в свою країну із Данії

Британія закриває в'їзд у свою країну для жителів Данії, а також для всіх іноземців, які там були і після цього хотіли в'їхати до Великобританії. На такий крайній захід уряд Великобританії пішов через коронавірус, який мутував  і поширюється норковими фермами. Через мутацію, що сталася, вірус подолав міжвидовий бар'єр, і почав вільно переходити від норок до людей.

Британія, через мутацію коронавірусу закриває в'їзд в свою країну із Данії - today.ua

Причому, як показало дослідження, при цій формі коронавірусу у людей гірше виробляються в організмі антитіла. Тобто, він мутував настільки, що може виявитися несприйнятливим до вакцини, а отже, людство виявиться зовсім беззбройним проти нього.

Спалахи коронавірусу у тварин стали проявлятися на датських норкових фермах ще навесні цього року. Спочатку їх вдавалося придушувати, та коли з'ясувалося, що тут і там ним стали хворіти не тільки тварини, а й люди, уряд країни вирішив піти на безпрецедентні заходи. Британія, через мутацію коронавірусу закриває в'їзд в свою країну із Данії Данія вирішила знищити тварин на всіх норкових фермах країни. За приблизними підрахунками це близько 15-17 мільйонів особин. Звичайно, це завдасть величезного удару по економіці країни, однак уряд вирішив піти на такий надзвичайний захід, щоб уникнути ще більшої біди.

"Ми відповідальні перед своїми громадянами, але після того, як ми знаємо про цю мутацію, ми ще більше відповідальні перед усім світом. Вірус, який мутував у норках, може поставити під загрозу ефективність майбутньої вакцини", - заявила прем'єр-міністр Данії Метте Фредеріксен .

До масового винищення тварин залучили армію і поліцію. Данці розуміють, що загроза, яка зараз виходить з їхньої країни, набагато страшніше тієї, яка пішла з Уханю. Тим часом, Великобританія дозволила в'їзд на Туманний Альбіон лише своїм громадянам, які повертаються з Данії. Але при цьому вони будуть зобов'язані разом зі своїми домочадцями провести два тижні в суворій самоізоляції.

Нагадаємо, в Україні за останню добу коронавірус виявлений майже в 11 тисяч осіб. Скоро усі регіони нашої країни можуть опинитися в червоній зоні.

ДЖЕРЕЛОeurointegration