Алкоголь - ефективні ліки від старості: перевірено на жінках

Усталена в суспільстві думка про згубний вплив алкоголю на людський організм може виявитися міфом. Останні наукові дослідження свідчать протилежне. Алкоголь, який вживається в міру, виявляється, дуже корисний для організму і може сповільнити в ньому процеси старіння. Дослідження, якими поділилися вчені з Гарварду, стосувалися жінок. Та, очевидно, і для чоловіків ці висновки теж вірні.

Алкоголь - ефективні ліки від старості: перевірено на жінках - today.ua

Звісно, відразу підкреслимо, йдеться саме про помірне вживання алкоголю. Так от: учені дійшли висновку, що жінки, які випивають в день келих натурального вина, мають більше шансів дожити до глибокої старості, залишаючись при доброму здоров'ї і тверезому розумі.

Алкоголь - ефективні ліки від старості: перевірено на жінках У дослідженні, що тривало не один десяток років, брали участь 14 тисяч жінок. І ось що з'ясувалося: ті жінки, які в 58 років "дозволяли собі" випити келих вина в день, до 70 років набагато рідше хворіли. І до того ж, залишалися при ясному розумі. Кількість здорових бабусь серед споживачів вина була на 20% більшою, ніж серед їхніх непитущих ровесниць.

Правда, медики одразу попереджають: алкоголь не позбавить вас від уже наявних захворювань. Однак він тонізує організм і поліпшує його загальний стан, що дозволяє йому ефективніше протистояти старості, що насувається.

Щоби вино зміцнювало здоров'я, його потрібно пити регулярно і потроху, а не раз на тиждень випивати всю семиденну норму. Загалом, у цій справі головне - помірність і регулярність.

При цьому в жодному разі не можна стверджувати, що тверезість шкодить організму, а алкоголь його оздоровлює. Запам'ятайте: пристрасть до спиртного нікому ще здоров'я не додала. Та якщо ви випиваєте, час від часу, не більше келиха вина на день, то можете з чистою совістю сказати, що ви не п'єте, а лікуєтеся. До того ж, таке лікування не тільки корисне, а й, погодьтеся, дуже приємне.

Нагадаємо, виявляється, натуральне червоне вино ще й дуже корисне при профілактиці від коронавірусу. Воно містить природний антиоксидант ресвератрол, який полегшує перебіг цієї небезпечної недуги.

ДЖЕРЕЛОgolos