Лікарі розповіли, як захиститися від COVID-19 на корпоративі

Автор: Шевченко Лилия

Наближається час новорічних корпоративів, лікарі закликають до обережності, оскільки пандемія коронавіруса тільки набирає обертів. Щоб не стати жертвою небезпечного COVID-19, необхідно дотримуватися основних правил.

Лікарі розповіли, як захиститися від COVID-19 на корпоративі - today.ua

Звичайно ж, найефективніший спосіб захиститися від коронавірусної хвороби під час корпоративу, це залишитися вдома. Якщо ж припустити свято в офісі з колегами не представляється можливим, тоді візьміть на озброєння декілька порад лікарів.

По-перше, медики рекомендують усім учасникам перед корпоративом здати тест на COVID-19. Це знизить ймовірність, що хтось із присутніх стане джерелом зараження всього колективу.

По-друге, варто відмовитися від вживання спиртних напоїв, щоб не забути про існування коронавіруса і його небезпеку. Лікарі розповіли, як захиститися від COVID-19 на корпоративі По-третє, це соціальна дистанція, її слід дотримуватися під час веселощів, в іншому випадку, ризик зараження збільшується в рази.

Популярні зараз

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні злетіли ціни на землю: скільки коштує гектар

Верховна Рада ухвалила важливий закон, що стосується права громадян на землю

По-четверте, більше пийте простої води, компотів і соків, розбавлених водою. Рідина зволожує слизові оболонки, завдяки чому можуть спрацювати механізм захисних сил організму. І навіть якщо вірус потрапить на слизові, імунітету буде легше з ним впоратися.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зрозуміло, дані правила лише допоможуть трохи знизити ризик зараження під час перебування у великому скупченні людей. В ідеалі буде відмовитися від відвідування корпоративу до кращих часів.

Нагадаємо, за останню добу в Україні коронавірусом заразилися понад 15 тисяч людей, з них майже 1800 пацієнтів були госпіталізовані з важким перебігом хвороби.