Лікарі назвали час доби, коли заборонено пити воду: «Це дуже небезпечно»

Як відомо, людина повинна на добу випивати достатню кількість води. Найчастіше дієтологи рекомендують випивати до 2 літрів звичайної води, щоб розігнати метаболізм, поліпшити роботу всіх органів і систем. Але, доктор медичних наук Джим Уайт попереджає, не весь день можна пити воду!

Лікарі назвали час доби, коли заборонено пити воду: «Це дуже небезпечно» - today.ua

За словами Джима Уайта, стандартний об'єм води 1,8 л потрібно рівномірно розподілити і випити протягом дня. Чисту природну рідину слід пити вранці, в обід і ввечері. Але перед сном пити воду дуже небезпечно для здоров'я.

Доктор Уайт стверджує, що випита перед сном вода призведе до безсоння, людина буде змушена встати кілька разів за ніч, щоб сходити до туалету. Якщо подібне явище буде відбуватися регулярно, то порушення сну і відсутність повноцінного відпочинку спровокують ще важчі наслідки. Лікарі назвали час доби, коли заборонено пити воду: «Це дуже небезпечно» Так, у звіті Environmental Health Perspectives зазначено, що поганий сон веде до виникнення гіпертонії, ожиріння, депресії. У зв'язку з цим, пийте багато води, щоб бути енергійними і стрункими, прекрасно себе почувати і не страждати хворобами, тільки завершуйте своє водне меню не пізніше, ніж за три години до відходу до сну.

Нагадаємо, раніше вчені назвали популярний напій, який заборонено пити дітям і підліткам. У них він викликає напади агресії. Батьки, задумайтеся!