Вакцина від коронавірусу вже в Україні: влада витратила майже мільярд гривень

Вакцина від коронавірусу офіційно з'явилася в Україні. Міністерство охорони здоров'я України витратило майже мільярд гривень на придбання препарату, який допоможе зупинити поширення китайського вірусу.

Вакцина від коронавірусу вже в Україні: влада витратила майже мільярд гривень - today.ua

Напередодні 2021 року МОЗ зробив покупку довгоочікуваної вакцини від Covid-19. За словами заступника міністра охорони здоров'я на це з бюджету виділили 964 мільйони гривень. З огляду на, що в середньому вакцина коштує півтори тисячі гривень, в Україні зараз трохи більше ніж 640 тисяч вакцин.

В ході пресбрифінгу в Facebook заступник глави Міністерства охорони здоров'я Світлана Шаталова також повідомила про придбання інших необхідних коштів на боротьбу з пандемією.

Зокрема 989 мільйонів гривень пішли на закупівлю 5,9 мільйона експрес-тестів на коронавірус; 146 мільйонів на придбання медикаментів для лікування хворих; більше ніж 730 мільйонів - на засоби індивідуального захисту для медиків; і 84 мільйони - на покупку 200 апаратів штучного вентилювання легенів.

Всього, за словами Шаталової, в 2020 році влада заклала на придбання необхідних для боротьби з Covid-19 препаратів, обладнання та захисту 12,8 мільярда гривень.

Нагадаємо, влада повідомила, скільки в Україні буде безкоштовних вакцин від коронавірусу і хто їх отримає.

ДЖЕРЕЛОvirus.glavred.info