В Україні знижується рівень захворюваності на коронавірус - в країні вільні більше 70% ліжок для Covid-хворих

Автор: Анастасия Березовская

Рівень захворюваності на коронавірус в Україні стрімко падає. За даними Міністерства охорони здоров'я, на суботу, 23 січня 2021 року по всій країні вільні більше ніж 70 відсотків лікарняних ліжок, виділених для Covid-хворих.

В Україні знижується рівень захворюваності на коронавірус - в країні вільні більше 70% ліжок для Covid-хворих - today.ua

Повідомляється, що в Україні на стаціонарі зайнято всього 28,7 відсотка лікарняних ліжок для пацієнтів з коронавірусом. З цієї кількості 40% заповнені в лікарнях Івано-Франківської області та 30,4% в столиці.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Всього на час пандемії було виділено понад 66,2 тисячі ліжок для Covid-пацієнтів. В Україні знижується рівень захворюваності на коронавірус - в країні вільні більше 70% ліжок для Covid-хворих Попри те, що рівень захворюваності на коронавірус падає, Україна все ще перевищує норму більш ніж у п'ять разів. На 100 000 населення показник становить 204,5 при нормі 40. Найкращі показники в Кіровоградській області - 83, гірше в Запорізькій - 360,3, де ситуація сумніше навіть, ніж в Києві (305,7).

Нагадаємо, вакцина від коронавірусу з'явиться в Україні у вільному продажі. Глава МОЗ розкрив всі нюанси та назвав період надходження препарату.

Популярні зараз

Рядовим – по 3 тисячі доларів: озвучено нові зарплати військових, за які голосуватимуть депутати

ЗСУ можуть отримати балістичні ракети, які летять на 300 км

Ощадбанк стягує кошти з рахунків померлих клієнтів

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників