Українці стали менше здавати тестів на COVID-19 - МОЗ

За даними українського Міністерства охорони здоров'я, громадяни країни стали значно рідше проходити тестування на коронавірусну інфекцію. Про це на брифінгу розповів глава відомства Максим Степанов.

Українці стали менше здавати тестів на COVID-19 - МОЗ - today.ua

Ще зовсім недавно в Україні лабораторії насилу справлялися з величезною кількістю тестів на COVID-19. Однак останнім часом ситуація почала змінюватися, багато лабораторій вже навіть не завантажені на сто відсотків.

«У нас зменшилася кількість людей, які звертаються за тестуванням через мобільну бригаду, сімейних лікарів або іншим способом», - розповів на брифінгу міністр охорони здоров'я.

За словами Максима Степанова, незабаром в Україні стартує програма з безкоштовного тестування на COVID-19 всіх громадян з симптомами респіраторних захворювань. Йдеться про ПЛР-тести, які є основним методом діагностики коронавірусної хвороби в країні. Українці стали менше здавати тестів на COVID-19 - МОЗ Цілком можливо, що зниження числа нових випадків зараження на добу по Україні стало наслідком відмови деяких громадян від проходження діагностики на COVID-19. Але це не означає, що епідемія коронавіруса в Україні пішла на спад. У будь-якому випадку, запуск проекту з безкоштовного тестування населення з ознаками ГРВІ може вирішити цю проблему і показати реальну ситуацію з COVID-19 в країні.

Нагадаємо, раніше на одному з брифінгів Максим Степанов розповів, в яких регіонах фіксуються випадки повторного зараження коронавірусом.