У МОЗ назвали області, де фіксують випадки повторного зараження COVID-19

Автор: Шевченко Лилия

Глава Міністерства охорони здоров'я України Максим Степанов розповів про те, що в ряді регіонів фіксуються повторні випадки зараження коронавірусною інфекцією.

У МОЗ назвали області, де фіксують випадки повторного зараження COVID-19 - today.ua

Під час щоденного брифінгу міністр охорони здоров'я України зазначив, що в ряді областей країни дійсно фіксуються повторні випадки зараження COVID-19.

Максим Степанов розповів, що в основному вдруге коронавірусна інфекція діагностується у тих людей, які хворіли на COVID-19 від трьох до п'яти місяців тому. Виходить, що імунітет проти коронавіруса в організмі людини формується нестійкий, через кілька місяців його ефективність знижується.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Максим Степанов уточнив, що повторні випадки коронавірусної хвороби виявлені в Кіровоградській, Чернівецькій та деяких інших областях України. При цьому, глава МОЗ не повідомив про кількість повторних випадків захворювання на COVID-19. У МОЗ назвали області, де фіксують випадки повторного зараження COVID-19 Відзначимо, що вперше в Україні заговорили про можливе повторне зараження коронавірусною інфекцією у вересні поточного року. У ЗМІ з'явилася інформація про повторне COVID-19 у жінки зі Здолбунівського району, Рівненської області. У зв'язку з цим, громадян України, які вже перехворіли на коронавірус, закликають не ігнорувати протиепідемічні норми і правила, дотримуватися соціальної дистанції, використовувати всі засоби індивідуального захисту.

Популярні зараз

Тариф на світло в Україні зросте вдвічі: “Рішення дуже болюче“

В Україні у водіїв тепер частіше будуть перевіряти “автоцивілку“

В Україні злетіли ціни на землю: скільки коштує гектар

Верховна Рада ухвалила важливий закон, що стосується права громадян на землю

Нагадаємо, стало відомо, що в Україні можуть оголосити локдаун раніше 8 січня 2021 року. Про нові плани уряду розповів депутат.